Twoje wsparcie w rekrutacji

Profesor uczelni

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-07-25

Wyższa Szkołą Przedsiębiorczości Beaty Mydłowskiej w Warszawie – doceniana przez studentów i pracodawców, niepubliczna uczelnia wyższa kształcąca od 10 lat specjalistyczną kadrę branży kosmetologicznej i dietetycznej oraz pedagogiczną, oferująca przyjazną atmosferę i twórczą przestrzeń edukacyjną przy zachowaniu wartości ogólno-humanistycznych oraz zapewniająca rozwój osobowy absolwentów adekwatny do zmieniających się warunków otoczenia społeczno-gospodarczego.

Wyższa Szkołą Przedsiębiorczości Beaty Mydłowskiej w Warszawie – doceniana przez studentów i pracodawców, niepubliczna uczelnia wyższa kształcąca od 10 lat specjalistyczną kadrę branży kosmetologicznej i dietetycznej oraz pedagogiczną, oferująca przyjazną atmosferę i twórczą przestrzeń edukacyjną przy zachowaniu wartości ogólno-humanistycznych oraz zapewniająca rozwój osobowy absolwentów adekwatny do zmieniających się warunków otoczenia społeczno-gospodarczego ogłasza nabór na stanowiska nauczycieli akademickich w Instytucie Nauk Medycznych.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych w Instytucie Nauk Medycznych (kierunki: Kosmetologia i Dietetyka studia I i II stopnia)

Wymagania:

  • stopień naukowy profesora lub doktora habilitowanego nauk medycznych, nauk o zdrowiu, nauk farmaceutycznych, nauki o kulturze fizycznej lub w zakresie chemii, lub biologii, nauk rolniczych (lekarz medycyny, dietetyk, technolog żywności i żywienia, biotechnolog, kosmetolog)
  • dorobek naukowy (aktualne publikacje) i/lub doświadczenie zawodowe zdobyte poza uczelnią
  • gotowość do podpisania umowy o pracę w pełnym wymiarze w podstawowym miejscu pracy.
  • doświadczenie w prowadzenia zajęć dydaktycznych.

Firma oferuje:

  • przyjazną atmosferę pracy na niepublicznej uczelni o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym,
  • wygodną przestrzeń dydaktyczną i kreatywną,
  • otwartą społeczność studentów.
Zawód:
Lekarz
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-06-25
Oferta wygasła w dniu:
2019-07-25
Liczba odsłon ogłoszenia:
791
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

FELCZER

Zawód: lekarz Rodzaj: umowa o pracę
kontakt przez PUP
od 4100 zł
UoP brutto/m-c
Siedlce
2019-11-15
od 4100 zł

ASYSTENT MEDYCZNY

od 2600 zł