Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

Pracownik ogólnobudowlany (Murarz, Zbrojarz, Cieśla), Pomocnik

  • Białystok, podlaskie

Pracownik fizyczny

Umowa zlecenie

Pełny etat

Praca stacjonarna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Polska firma działająca na rynku od ponad 25 lat, zajmująca się realizacją, wykonawstwem obiektów mieszkaniowych, użyteczności publicznej na terenie województwa mazowieckiego i podlaskiego poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków

  • Montaż szalunków, ścian, stropów,
  • Zbrojenia, stawianie konstrukcji,
  • Praca murarskie,
  • Praca przy budowie 5 piętrowego bloku mieszkalnego.

Wymagania

  • Doświadczenie jak cieśla, zbrojarz lub murarz,
  • Wykształcenie zawodowe mile widziane,
  • Prawo jazdy kategorii B mile widziane,
  • Umiejętność czytania planów technicznych,
  • Zdolność do pracy powyżej 3m,
  • Samodzielność wykonywanych prac.

Oferujemy

  • Umowę zlecenie,
  • Pracę od poniedziałku do soboty,
  • Wolne weekendy,
  • Narzędzia, odzież ochronną, sprzęt BHP wysokiej jakości,
  • Stawkę godzinową od 27 zł netto/h, dla pomocnika od 22 zł netto/h,
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • KRAZ 13 471
    Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Dodana
Wygasa (jutro)