Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

Asystent/młodszy specjalista/Geolog badania terenowe

  • Warszawa, mazowieckie

Geolog

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Polska firma REMEA zajmująca się badaniami środowiskowymi, geologicznymi i geotechnicznymi zatrudni pracowników na stanowisko:

Baza przyjazdowa - wyjazdowa – Brwinów.

Praca na terenie Polski, praca w delegacji.

Zakres obowiązków

Zakres Twoich obowiązków:

- Obsługa sprzętu (wiertnica/sonda statycznego) do badań geologicznych, geotechnicznych i środowiskowych,

- Pobieranie próbek gruntu i wody na badania środowiskowe,

- Dbanie o sprzęt i wykonywanie jego przeglądu,

- Rozpoznawanie rodzaju gruntu.

Wymagania

Jaki mamy do Ciebie wymagania:

- Dyspozycyjność pracy w delegacji przede wszystkim,

- Znajomość obsługi wiertnicy lub sondy statycznej,

- Dokładność, systematyczność, obowiązkowość – zależy nam na tym,

- Chęć rozwoju i nauki nowych technik badawczych oraz wiertniczych,

- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Wynagrodzenie wypłacane ostatniego dnia na konto:

5000-7500 zł na rękę za miesiąc (w tym diety + premia + praca w terenie).

To co możemy zaoferować:

- Zatrudnienie na cały etat + benefity,

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji,

- Możliwość wyjazdu na kontrakty prowadzone przez Firmę za granicę,

- Pracę na nowoczesnych i bezpiecznych maszynach,

- Pracę od poniedziałku do piątku (weekendy mamy wolne),

- Zapełnione zakwaterowanie (po 2 osoby w pokojach), odzież roboczą,

- Dajemy posiłek regeneracyjny.

Benefity:

- Ubezpieczenie na życie UNUM finansowane przez firmę,

- Opieka medyczna Allianz po okresie próbnym finansowana przez firmę,

- Karta Multisport współfinansowana przez firmę,

- Świadczenie świąteczne i urlopowe z funduszu socjalnego pracodawcy,

- Zwrot za bilety komunikacji miejskiej i podmiejskiej,

- Zwrot za okulary korekcyjne,

- Program lojalnościowy dla długoletnich pracowników.

UWAGA ! Prosimy o kontakt tylko osoby zainteresowane praca w terenie i zdecydowane !

Biuro czynne do 16, po 16 nikt nie odbiera – prosimy o sms i oddzwonimy.

Prosimy o kontakt na 502-267-530

Sms / WhatsApp „asystent/geolog” – oddzwonimy.

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • KRAZ 13 471
    Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)