Zabi Sp. z o.o.

Zabi Sp. z o.o. producent kół i zestawów kołowych do urządzeń transportu wewnętrznego oraz do wózków magazynowych.

Zabi Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło magazyn

Oferty pracy Zabi Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zabi Sp. z o.o.

  • Kreślarz / konstruktor

    • Czaniec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    Dodana

Mapa Zabi Sp. z o.o.

Siedziba główna

Zabi Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Linki

Dane firmowe i kontaktowe - Zabi Sp. z o.o.

Pełna nazwa
"ZABI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Dworska 22 43-354 Czaniec
NIP
9372332157
REGON
072703286
KRS
0000006732
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
09.04.2001
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 22.19.Z Produkcja pozostałych wyrobów z gumy
  • 22.21.Z Produkcja płyt, arkuszy, rur i kształtowników z tworzyw sztucznych
  • 22.29.Z Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych
  • 25.61.Z Obróbka metali i nakładanie powłok na metale
  • 25.62.Z Obróbka mechaniczna elementów metalowych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.90.Z Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
  • 47.19.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Zabi Sp. z o.o.

5

Na podstawie 8 ocen z Google.

Jerzy Ja

Jerzy Ja

"Kontakt z Żabi to prawdziwa rzyjemność..."

5 miesięcy temu

TJJ

TJJ

"Firma warta pochwalenia. Polecam"

3 lata temu

Martyś

Martyś

"Polecam firmę.. Profesjonalne podejście do klienta..."

2 lata temu

AQUA-ROL Lodziński

"Szybka realizacja, staranność wykonania -bez uwag"

2 lata temu

Aleksander Kowina

"duży wybór, profesjonalna obsługa"

2 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Kęty
  3. Katowice
  4. Bielsko-Biała
  5. Warszawa
  6. Żywiec
  7. Andrychów
  8. Łódź
  9. Wrocław
  10. Częstochowa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Zabi Sp. z o.o. - oferty archiwalne

    • Czaniec
    • Zakres obowiązków

      • Tworzenie dokumentacji technicznej wyrobów oraz narzędzi 2D i 3D (AutoCad/ZWCad, Inventor/Fusion 360)
      • Zarządzanie dokumentacją techniczną wyrobów oraz narzędzi
      • Udział w projektowaniu i wdrażaniu nowych projektów
      • Nadzór konstrukcyjny nad realizacją powierzonego projektu
      • Zamawianie oraz dobór odpowiednich materiałów, części eksploatacyjnych, części znormailzowanych itp.
      • Rozwijanie oraz modyfikacja istniejących projektów, wprowadzanie zmian konstrukcyjnych
      • Rozwój istniejących rozwiązań technologicznych oraz wprowadzanie nowych technologii, innowacji i usprawnień
      • Współpraca z innymi działami firmy na potrzeby wdrożenia projektu

      Wymagania

      • Wykształcenie minimum średnie techniczne
      • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
      • Znajomość obsługi programów CAD (AutoCad/ZWCad, Inventor/Fusion 360)
      • Mile widziana wiedza z zakresu budowy form wtryskowych, wykrojników, giętników, tłoczników
      • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole projektowym
      • Innowacyjne podejście w zakresie wykonywania zadań

      Oferujemy

      • pracę w świetnym zespole
      • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
      • dodatkowe ubezpieczenie
      • pakiet sportowy PZU
      • prywatna opieka lekarska
      • w przypadku posiadania stopnia niepełnosprawności dofinansowania do leków i urlopów wypoczynkowych
  • Pracownik magazynu

    • Czaniec

      • prace ogólne przy kompletowaniu zamówień
      • wydawanie i przyjmowanie towaru

      Wymagania

      • umiejętność pracy w zespole
      • solidność i zaangażowanie w zakresie powierzonych obowiązków
      • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
      • znajomość urządzeń kontrolno pomiarowych

      Mile widziane:

      • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

      Oferujemy

      • umowę o pracę
      • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
      • premię uznaniową co miesiąc
      • coroczne dofinansowanie na święta
      • wyjazdy i imprezy integracyjne
      • w przypadku posiadania stopnia niepełnosprawności dofinansowanie do sprzętu rehabilitacyjnego, wyjazdów urlopowych, leków.

Pracodawcy w Czańcu