Termix S.C

Młodszy konstruktor maszyn

  • Bielsko-Biała, śląskie

Konstruktor

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Termix S.C Jerzy Kozłowski, Rafał Rauer

Nasza firma powstała w 2003 roku. Jako młody mobilny zespół poparty doświadczeniem pracowników dawnych ośrodków badawczo rozwojowych mających wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu oraz modernizacji procesów produkcyjnych.

Termix to biuro konstrukcyjno-kooperacyjne, prototypownia oraz warsztat obróbki metali i tworzyw. Projektujemy i wykonujemy automatyczne stanowiska kontrolne, montażowe i produkcyjne.Z uwagi na stale rozwijające się działy inżynierów, mechaników, elektryków i automatyków obecnie do pracy przyjmujemy zarówno osoby wykwalifikowane tzw. ekspertów, jak i osoby chcące zdobyć doświadczenie

Zapraszamy do udziału w naszym procesie rekrutacyjnym!

Zakres obowiązków

  • Projektowanie maszyn i urządzeń w oparciu o wymagania i specyfikacje projektu.
  • Przygotowywanie modeli urządzeń 3D, dokumentacji wykonawczej 2D oraz dokumentacji towarzyszącej BOM (Bill of Materials), Instrukcje Obsługi itp.
  • Tworzenie koncepcji,wykonywanie obliczeń, oraz dobór komponentów.
  • Optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań.
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy przy realizacji projektów nadzór nad realizacją własnych projektów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne(ukończone lub w trakcie).
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Umiejętność korzystania z oprogramowania do projektowania 3D (preferowany Autodesk Inventor) oraz 2D (AutoCad).
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną pracę z dokumentacją i programami konstrukcyjnymi
  • Umiejętność pracy w zespole, konsekwencja w realizacji zadań,dokładność oraz kreatywność.
  • Prawojazdy kat. " B"

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.
  • Możliwość dalszego rozwoju i awansu zawodowego.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Administratorem danych osobowych jest Termix Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K 43-300 Bielsko-Biała ul. Generała St. Maczka 9, NIP: 9372689149. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Termix Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K 43-300 Bielsko-Biała ul. Generała St. Maczka 9, NIP: 9372689149 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)