!function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Kontakt dla firm

Biuro czynne pon. - pt. w godzinach 8:00 - 16:00.

tel. (33) 470 30 46

biuro@aplikuj.pl

Aplikuj.pl Paweł Strykowski
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28

NIP: 547-156-76-54
Nr konta: 71 1240 1170 1111 0010 0241 0790


Zespół Aplikuj.pl

  • Izabela Foltyn

    Izabela Foltyn

    Kierownik działu Sprzedaży
    izabela.foltyn@aplikuj.pl
    602 743 671
  • Magdalena Kozłowska

    Magdalena Kozłowska

    Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
    magdalena.kozlowska@aplikuj.pl
  • Magdalena Trojak

    Magdalena Trojak

    Koordynator działu sprzedaży
    magdalena.trojak@aplikuj.pl
    663 180 125
  • Anna Gumula

    Anna Gumula

    Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
    anna.gumula@aplikuj.pl
    667 062 501
  • Marina Perković

    Marina Perković

    Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
    marina.perkovic@aplikuj.pl
    665-092-501
  • Alicja Orszulik

    Alicja Orszulik

    Specjalista ds. Sprzedaży
    alicja.orszulik@aplikuj.pl
    663 182 501
  • Krystian Markiel

    Krystian Markiel

    Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
    krystian.markiel@aplikuj.pl
    605 964 182
  • Natalia Łatka

    Natalia Łatka

    Koordynator działu sprzedaży (Małopolska)
    natalia.latka@aplikuj.pl
    515 510 474
  • Sylwia Migacz

    Sylwia Migacz

    Młodszy specjalista ds. sprzedaży
    sylwia.migacz@aplikuj.pl
    697 952 501
  • Jolanta Rybska

    Jolanta Rybska

    Młodszy specjalista ds. sprzedaży
    jolanta.rybska@aplikuj.pl
    723 973 585
  • Monika Zawada

    Monika Zawada

    Specjalista ds. Sprzedaży (Małopolska)
    monika.zawada@aplikuj.pl
    576 609 036
  • Klaudia Szabla

    Klaudia Szabla

    Specjalista ds. Sprzedaży (Małopolska)
    klaudia.szabla@aplikuj.pl
    723 791 043
  • Karolina Cempa

    Karolina Cempa

    Specjalista ds. Sprzedaży (Małopolska)
    karolina.cempa@aplikuj.pl
    663 904 889
  • Marta Urbańczyk

    Marta Urbańczyk

    Asystentka działu sprzedaży
    marta.urbanczyk@aplikuj.pl
    661 078 407
  • Ewa Sztuczka-Mazur

    Ewa Sztuczka-Mazur

    Social Media Manager
    ewa.sztuczka@aplikuj.pl

Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski, ul. Legionów 26/28 43-300 Bielsko-Biała.
Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu i w zakresie niezbędnym do odpowiedzi na pytania zadane poprzez email.
Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień,  znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Na tej stronie korzystamy z plików cookie, aby zadbać o jak najlepsze doświadczenia naszych użytkowników.
Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.