Geoplan sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Geoplan sp. z o.o. praca

Bielsko-Biała

Wydawnictwo Kartograficzno-Reklamowe GEOPLAN

Geoplan działa na rynku polskim od 2000 roku jako filia znanego i cenionego od ponad 60 lat niemieckiego wydawnictwa Staedte-Verlag GMbH. Przedmiotem działalności spółki jest świadczenie usług wydawniczych, kartograficznych i reklamowych.

Jeżeli potrafisz łatwo nawiązywać kontakty i ciężko pracować, jesteś prawdziwym handlowcem, cechuje Cię upór w dążeniu do celu, masz doświadczenie w kontaktach z biznesem  i chcesz zarabiać na miarę własnych potrzeb, wyślij do nas swoje CV ze zdjęciem!

Geoplan sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy obsługa klienta / call center

Oferty pracy Geoplan sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Geoplan sp. z o.o.

  • Pracownik Call Center

    • Bielsko-Biała
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Wygasa

Mapa Geoplan sp. z o.o.

Siedziba główna

Geoplan sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Katowice
  4. Dąbrowa Górnicza
  5. Wodzisław Śląski
  6. Pszczyna

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Geoplan sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Handlowiec/Przedstawiciel Handlowy

    • Śląskie
    • kontrakt b2b
    • 5 000-14 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • sprzedaż pakietów produktów reklamowych oferowanych przez Geoplan oraz dalsze rozbudowywanie struktury sprzedaży,
      • nawiązywanie oraz utrzymywanie profesjonalnych kontaktów handlowych z klientami firmy,
      • stała współpraca z działem obsługi klienta,
      • raportowanie wyników do kierownictwa Geoplan,
      • prowadzenie rozmów handlowych.

      Wymagania

      • prowadzenie lub gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej,
      • łatwość nawiązywania kontaktów,
      • umiejętność pozyskiwania klientów, prowadzenia rozmów handlowych oraz utrzymywania profesjonalnych kontaktów biznesowych,
      • doświadczenie w pracy B2B,
      • gotowość do pracy również poza miejscem zamieszkania,
      • prawo jazdy kat.B,
      • własny samochód, telefon i stały dostęp do Internetu.

      Oferujemy

      • współpracę z międzynarodową, dynamiczną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
      • samodzielność oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów zawodowych,
      • profesjonalne szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
      • atrakcyjny system wynagrodzeń prowizyjnych,
      • sprzedaż produktu znanego w całej Europie,
      • pracę w miłej atmosferze,
      • samodzielne kształtowanie czasu pracy.

Pracodawcy w Bielsku-Białej