One2tribe Spółka Akcyjna

Młodszy specjalista w zespole projektów motywacyjnych (grywalizacja)

  • Warszawa, mazowieckie
  • 5 000-6 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Trener, Szkoleniowiec

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca hybrydowa

Zaawansowana platforma do zarządzania efektywnością pracy handlowców, pracowników obsługi klienta i zespołów terenowych. Obsługa programów performance'owych, motywacyjnych i konkursów sprzedażowych (sieci własnych i zewnętrznych).

Dołącz do naszego zespołu!
W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kreatywnej i zaangażowanej osoby na stanowisko młodszego animatora. Jeżeli jesteś osobą, która ma pasję do tworzenia innowacyjnych projektów, lubisz pracę z ludźmi oraz chcesz mieć realny wpływ na rozwój naszej platformy grywalizacyjno-motywacyjnej, to czekamy właśnie na Ciebie!

Zakres obowiązków

Twoje zadania:

  • Wdrażanie technik gamifikacji w środowisku biznesowym: Projektowanie i realizacja projektów mających na celu zwiększenie zaangażowania i motywacji użytkowników,
  • Tworzenie contentu: Analiza materiałów merytorycznych, selekcja treści i opracowywanie kreatywnego contentu wspierającego realizowane projekty,
  • Bezpośrednia współpraca z klientami: Budowanie i utrzymywanie relacji zarówno z klientami biznesowymi (B2B), jak i indywidualnymi (B2C),
  • Administrowanie platformą: Zarządzanie codziennym funkcjonowaniem platformy, w tym aktualizacje contentu i wsparcie techniczne,
  • Tworzenie materiałów edukacyjnych i graficznych: Opracowywanie materiałów wspierających szkolenia oraz podstawowych materiałów graficznych,
  • Współpraca przy rozwoju technologicznym: Aktywny udział w procesie tworzenia i wdrażania nowych rozwiązań technologicznych.

Wymagania

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy w zespole kreatywnym lub na podobnym stanowisku,
  • "Lekkiego pióra",
  • Znajomości pakietu Office (w tym programu Excel),
  • Zdolności organizacyjne oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy z różnymi grupami klientów,
  • Kreatywność i inicjatywa w proponowaniu nowych rozwiązań,
  • Zainteresowanie najnowszymi trendami w dziedzinie technologii i grywalizacji,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie,
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w kreatywnym i wspierającym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • Przyjazną atmosferę pracy i elastyczne godziny pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: praca@one2tribe.pl
Dołącz do nas i rozwijaj swoje pasje, pracując nad projektami, które inspirują i motywują!

  • Administratorem danych osobowych jest One2tribe Spółka Akcyjna 00-672 Warszawa Piękna 49, NIP:782-256-45-19. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez One2tribe Spółka Akcyjna 00-672 Warszawa Piękna 49, NIP: 782-256-45-19 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)