Promo Vision

Czy to Twoja firma?

Promo Vision praca

Kraków

Jesteśmy Promo Vision – Twoim zaufanym partnerem w świecie reklamy, z sercem bijącym w rytmie malowniczego Krakowa. Od ponad dekady, z pasją tworzymy i dostarczamy produkty, które pomagają naszym klientom w całej Europie wypromować ich markę. Specjalizujemy się w gadżetach i tekstyliach reklamowych, które są nie tylko praktyczne, ale i stylowe, a możliwość naniesienia na nie logo klienta sprawia, że każdy produkt staje się wyjątkowy.

Nasza oferta to ponad 40 tysięcy produktów, które zostały stworzone, aby zrobić wrażenie i przyciągnąć uwagę do Twojej marki. Jesteśmy dumni z naszej rzetelności i odpowiedzialności, które są dla nas kluczowe w każdym aspekcie działalności – od pierwszego kontaktu z klientem, aż po finalne dostarczenie produktu. Nasze know-how w branży jest naszym znakiem rozpoznawczym, a terminowość i jakość to fundamenty, na których budujemy długotrwałe relacje z naszymi partnerami.

Ponieważ zależy nam na Twoim sukcesie, oferujemy nie tylko produkty, ale i pomoc w znalezieniu idealnych rozwiązań reklamowych, które będą odpowiadać na Twoje potrzeby i oczekiwania. Rozumiemy, że każda marka jest inna, dlatego podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem.

W Promo Vision wierzymy, że nasza praca to coś więcej niż tylko produkty – to budowanie historii sukcesu naszych klientów. Dołącz do nas i pozwól, abyśmy wspólnie tworzyli silny wizerunek Twojej marki w świecie reklamy.

Promo Vision najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy obsługa klienta / call center

Oferty pracy Promo Vision

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Promo Vision

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Promo Vision

Siedziba główna

Promo Vision poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Promo Vision - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 5 500-8 900 zł / mies.
    • Firma Promo Vision działająca jako agencja reklamowo-sportowa w związku z rozwojem działu handlowego, poszukuje kandydatów na stanowisko:

      Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim!

      Praca na pełen etat od 8:00 do 16:00 pon-pt!!

      Miejsce pracy: Kraków, ul. Sarego

      Zakres obowiązków

      Zakres obowiązków:

      -Kontakt mailowy i telefoniczny z nowymi klientami firmy

      -Przygotowywanie ofert handlowych, wycen

      -Realizacja zleceń produkcyjnych

      -Kontrola procesu realizacji zamówienia

      -Współpraca z dostawcami i podwykonawcami, polskimi jak i zagranicznymi

      Wymagania

      Wymagamy:

      -Dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie, minimum B2

      -Dyspozycyjności, praca na pełen etat od pon. do pt. w godz. 8-16!

      -Zaangażowania w wykonywaną pracę

      -Umiejętności pracy pod presją czasu

      -Podstawowej znajomości pakietu Office

      -Komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej

      Oferujemy

      -Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

      -Bardzo atrakcyjny system prowizyjny umożliwiający zwielokrotnienie wypłaty

      -Kursy językowe

      -Szkolenia rozwojowe

      -Niezbędne narzędzia pracy

      -Przyjacielską, nie korporacyjną, atmosferę

      -Niezliczone imprezy firmowe

      -Możliwość rozwoju zawodowego

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

  • Specjalista ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego

    • Kraków
    • Firma Promo Vision działająca w branży gadżetów i tekstyliów reklamowych w związku z rozwojem działu handlowego poszukuje kandydatów na stanowisko:

      Specjalista ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego

      Miejsce pracy: Kraków

      • Budowanie bazy klientów niemieckojęzycznych
      • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z pozyskanymi klientami
      • Przygotowywanie ofert handlowych
      • Realizacja zleceń produkcyjnych
      • Kontrola procesu realizacji zamówienia
      • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami, polskimi jak i zagranicznymi

      Wymagania

      • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie umożliwiającej swobodną komunikację
      • Zaangażowania w wykonywaną pracę
      • Poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania
      • Umiejętności pracy pod presją czasu
      • Podstawowej znajomości pakietu Office
      • Komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
      • Bardzo atrakcyjny system prowizyjny
      • Niezbędne narzędzia pracy
      • Przyjacielską, nie korporacyjną, atmosferę
      • Elastyczny czas pracy
      • Możliwość rozwoju zawodowego

Pracodawcy w Krakowie