One2tribe Spółka Akcyjna

Czy to Twoja firma?

One2tribe Spółka Akcyjna praca

Warszawa

Zaawansowana platforma do zarządzania efektywnością pracy handlowców, pracowników obsługi klienta i zespołów terenowych. Obsługa programów performance'owych, motywacyjnych i konkursów sprzedażowych (sieci własnych i zewnętrznych).

One2tribe Spółka Akcyjna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy One2tribe Spółka Akcyjna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca One2tribe Spółka Akcyjna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa One2tribe Spółka Akcyjna

Siedziba główna w Warszawie

Praca One2tribe Spółka Akcyjna - oferty archiwalne

  • Młodszy specjalista w zespole projektów motywacyjnych (grywalizacja)

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 5 000-6 000 zł / mies.
    • Dołącz do naszego zespołu!
      W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kreatywnej i zaangażowanej osoby na stanowisko młodszego animatora. Jeżeli jesteś osobą, która ma pasję do tworzenia innowacyjnych projektów, lubisz pracę z ludźmi oraz chcesz mieć realny wpływ na rozwój naszej platformy grywalizacyjno-motywacyjnej, to czekamy właśnie na Ciebie!

      Zakres obowiązków

      Twoje zadania:

      • Wdrażanie technik gamifikacji w środowisku biznesowym: Projektowanie i realizacja projektów mających na celu zwiększenie zaangażowania i motywacji użytkowników,
      • Tworzenie contentu: Analiza materiałów merytorycznych, selekcja treści i opracowywanie kreatywnego contentu wspierającego realizowane projekty,
      • Bezpośrednia współpraca z klientami: Budowanie i utrzymywanie relacji zarówno z klientami biznesowymi (B2B), jak i indywidualnymi (B2C),
      • Administrowanie platformą: Zarządzanie codziennym funkcjonowaniem platformy, w tym aktualizacje contentu i wsparcie techniczne,
      • Tworzenie materiałów edukacyjnych i graficznych: Opracowywanie materiałów wspierających szkolenia oraz podstawowych materiałów graficznych,
      • Współpraca przy rozwoju technologicznym: Aktywny udział w procesie tworzenia i wdrażania nowych rozwiązań technologicznych.

      Wymagania

      Czego oczekujemy:

      • Doświadczenie w pracy w zespole kreatywnym lub na podobnym stanowisku,
      • "Lekkiego pióra",
      • Znajomości pakietu Office (w tym programu Excel),
      • Zdolności organizacyjne oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
      • Wysokie umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy z różnymi grupami klientów,
      • Kreatywność i inicjatywa w proponowaniu nowych rozwiązań,
      • Zainteresowanie najnowszymi trendami w dziedzinie technologii i grywalizacji,
      • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie,
      • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
      • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w kreatywnym i wspierającym zespole,
      • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
      • Przyjazną atmosferę pracy i elastyczne godziny pracy.

      Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: praca@one2tribe.pl
      Dołącz do nas i rozwijaj swoje pasje, pracując nad projektami, które inspirują i motywują!

Pracodawcy w Warszawie