STABAR Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

STABAR sp. z o.o. praca

Żyrardów

Jesteśmy STABAR Sp. z o.o., dumnym liderem w produkcji przemysłowych konstrukcji stalowych z Żyrardowa. Nasza historia sięga ponad 25 lat wstecz, kiedy to z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć wartość w przemyśle ciężkim. Przez ten czas nieustannie rozwijaliśmy nasze kompetencje, co pozwoliło nam osiągnąć pozycję, z której możemy być dumni.

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i transporcie konstrukcji stalowych, które znajdują zastosowanie w wielu sektorach – od energetyki, przez chemię, po ochronę środowiska. Nasze biuro projektowe to zespół ekspertów, którzy z niezwykłą precyzją i zaangażowaniem podchodzą do każdego zadania, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.

Jakość i innowacyjność to dla nas nie tylko słowa – to fundament, na którym budujemy naszą markę. Realizujemy projekty zgodnie z najwyższymi normami jakości PN/EN/ISO oraz specyfikacjami klienta, co pozwala nam nieustannie poszerzać nasze horyzonty i zdobywać nowe certyfikaty. Wszystko to, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Nasza firma jest częścią Barlage Holding GmbH, co zapewnia nam stabilność finansową i możliwość realizacji dużych, międzynarodowych projektów. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze konstrukcje stalowe służą klientom nie tylko w Unii Europejskiej, ale i poza jej granicami.

Posiadamy moce produkcyjne na poziomie około 5000 ton konstrukcji rocznie, a nasza dogodna lokalizacja, zaledwie 50 km od Warszawy i 10 km od autostrady A2, umożliwia nam szybką i efektywną logistykę.

W STABAR Sp. z o.o. wierzymy, że nasz sukces to przede wszystkim zasługa naszych pracowników – 150 wysoko wykwalifikowanych fachowców, którzy każdego dnia wkładają swoje umiejętności i zaangażowanie w tworzenie produktów najwyższej jakości.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy tworzyć wielkie rzeczy!

STABAR Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna produkcja / przemysł obsługa klienta / call center badania i rozwój

Oferty pracy STABAR Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca STABAR Sp. z o.o.

  • Spawacz

    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Polecana
    Dodana
  • Monter- ślusarz

    • Niemcy
    Polecana
    Dodana

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatki świąteczne
  • Szkolenia, kursy, konferencje

Mapa STABAR Sp. z o.o.

Siedziba główna

STABAR Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Skierniewice
  3. Łódź
  4. Podkowa Leśna
  5. Pruszków
  6. Bielsko-Biała
  7. Gdańsk
  8. Kutno
  9. Lublin
  10. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca STABAR Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • GŁÓWNA KSIĘGOWA

    • Żyrardów
    • Zakres obowiązków

      • prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki zgodnie z obowiązującymi regulacjami rachunkowymi oraz podatkowymi (pełna księgowość)
      • przygotowywanie i księgowanie zapisów księgowych (rozliczenia międzyokresowe, rozliczenia przedpłat, transakcje bankowe, amortyzacja, odsetki, transakcje skarbowe)
      • nadzór nad całością procesu księgowego, w tym nad prawidłowością operacji finansowych
      • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych, sporządzanie deklaracji (m.in. VAT, CIT, VAT-UE,PIT, PCC, GUS, ZUS)
      • sporządzanie jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych oraz miesięcznych raportów
      • inicjowanie działań w zakresie optymalizacji procesów księgowych i organizacji działu
      • monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego oraz ich bieżące wdrażanie
      • nadzór nad prawidłowym obiegiem, kompletowaniem i archiwizacją dokumentów księgowych
      • weryfikacja dokumentów pod względem podatkowym i rachunkowym
      • dokładne i terminowe przeprowadzanie procesu zamknięcia miesiąca i roku
      • obsługa programu macrologic merit ERP
      • nadzorowanie budżetów projektów,
      • nadzorowanie stanu finansów firmy

      Wymagania

      • wyższe wykształcenie kierunkowe (Ekonomia, Finanse i rachunkowość) lub ukończone stosowne kursy
      • min. 5 – letnie doświadczenie na stanowisku głównej księgowej (pożądane w firmie produkcyjnej) i/lub audycie
      • biegła znajomość ustawy o rachunkowości i aktualnych przepisów podatkowych
      • silne umiejętności analityczne i numeryczne
      • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, umiejętność określenia priorytetów, dobra organizacja własnej pracy,
      • bardzo dobre umiejętności organizacyjne
      • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

      Oferujemy

      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na czas nieokreślony
      • praca w siedzibie firmy w Żyrardowie lub praca hybrydowa
      • system wynagradzania adekwatny do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania w pracę
      • świadczenia dodatkowe- deputaty świąteczne, karnet na basen
      • możliwość rozwijania umiejętności zawodowych

Pracodawcy w Żyrardowie