Kierowca Kat. B - Przewóz Osób

  • Kraków, małopolskie
  • 5 500-8 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Kierowca

Umowa zlecenie

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Witam!

Zapraszamy do naszej szybko rozwijającej się firmy Bors Partner zajmującej się przewozem osób na terenie Krakowa i okolic na pracę stałą lub dorywczą, ty decydujesz! Jeśli masz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów i chęć do jazdy, to ogłoszenie jest dla Ciebie.

Zakres obowiązków

Przewóz osób na terenie Krakowa i okolic.

Wymagania

Oczekujemy:

  • prawo jazdy kat. B
  • zaświadczenie o niekaralności
  • znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym
  • badań lekarskich (po przepracowanych 3 miesiącach w naszej firmie zwracamy ich koszty)
  • zdjęcie w formacie jak do dowodu

Oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie - masz realny wpływ na swoje zarobki
  • przejrzyste i proste rozliczenia
  • trzy warianty współpracy
  • możliwość wypłat w formie tygodniówek
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie lub B2B
  • pracę w trybie dwuzmianowym
  • przedpłacone karty paliwowe
  • pełne, całodobowe wparcie
  • panel kierowcy, w którym będziesz na bieżąco śledził swoje zarobki
  • pakiet Medicover Sport
  • Administratorem danych osobowych jest K&R BORS PARTNER 31-153 Kraków Szlak 77 / 222, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez K&R BORS PARTNER 31-153 Kraków Szlak 77 / 222, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)