MK Job Sp. z o.o.

Brygadzista - Montaż rusztowań elewacyjnych /Belgia

  • Belgia zagranica

Brygadzista

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Agencja Pracy MK Job poszukuje dla swojego Klienta pracowniów na stanowisko: Teamleader/kierownik brygady monterów rusztowań elewacyjnych. Praca z brygadą 2-3 osobową osobowym

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad wykonywanymi pracami oraz odpowiedzialność za poprawną budowę rusztowań
  • Zarządzanie podległymi pracownikami oraz dbanie o ich bezpieczeństwo
  • Raportowanie przebiegu prac
  • Rozwiązywanie bieżących problemów

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Certyfikat VCA/SCC
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Oferujemy

  • Zameldowanie w pokoju jednoosobowym/dwuosobowym
  • Forma zatrudnienia: polska umowa zlecenie (17 euro/h netto) lub B2B (20 euro/h netto)
  • Zwrot za dojazd do Belgii
  • Administratorem danych osobowych jest MK Job Sp. z o.o. 30-663 Kraków Wielicka 250, NIP: 6423216650. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MK Job Sp. z o.o. 30-663 Kraków Wielicka 250, NIP: 6423216650 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)