EXAR

PRACOWNIK MAGAZYNOWY-PAKOWACZ

  • Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Firma EXAR od lat świadczy usługi w zakresie produkcji różnego typu zawiesi pasowych, wężowych, linowych i łańcuchowych. Zajmuje się również zaciskaniem, skręcaniem, zaplataniem i zakuwaniem lin. Stopniowo, rozwijając się oraz nabierając doświadczenia, stale poszerzała swoją ofertę produkcyjną i handlową.

Grupa EXAR/KOMSTAL od lat świadczy usługi w zakresie produkcji różnego typu zawiesi pasowych, wężowych, linowych i łańcuchowych. Zajmuje się również zaciskaniem, skręcaniem, zaplataniem i zakuwaniem lin. Stopniowo, rozwijając się oraz nabierając doświadczenia, stale poszerzała swoją ofertę produkcyjną i handlową. Aktualnie prowadzimy nabór na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • przyjmowanie wyrobów na magazyn,
  • nadawanie lokalizacji magazynowych,
  • układanie towarów,
  • obsługa magazynu wyrobów gotowych,
  • kompletowanie zamówień od klientów,
  • dbałość o prawidłowy obrót towarów w magazynie,
  • pakowanie wyrobów do wysyłki,
  • załadunki,
  • przeprowadzania okresowych inwentaryzacji

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej zawodowe,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dokładność, sumienność,
  • mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę jednozmianową w godz. 7:00-15:00,
  • umowę o pracę: pierwotnie na okres próbny 3 miesięcy
  • pracę w miłej atmosferze.
  • Administratorem danych osobowych jest PHPU EXAR Artur Kowejsza 43-310 Bielsko-Biała ul. gen Maczka 71B, NIP: 796 192 21 35. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PHPU EXAR Artur Kowejsza 43-310 Bielsko-Biała ul. gen Maczka 71B, NIP: 796 192 21 35 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (dzisiaj)