MONDI sp. z o.o.

Operator maszyn w branży metalowej / praca w NIEMCZECH

  • Niemcy zagranica
  • 15 000-17 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Jesteśmy dynamiczną firmą rekrutacyjną, której misją jest idealne partnerstwo ludzi i firm. Firma stawia na budowanie długotrwałych relacji co pozwoliło jej wypracować standardy, które doceniły tysiące Klientów i Kandydatów zarówno w Polsce, jak i w Niemczech.

Aktualnie dla naszego prestiżowego klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Operator maszyn w branży metalowej

Miejscowość: Magdeburg (kliknij i sprawdź lokalizację)

Stawka: ok. 2600-2800€ netto/miesiąc (na start)* + możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania!

+ wzrost stawki po 3 miesiącach!

Zakres obowiązków

  • Praca przy obsłudze maszyn produkcyjnych (produkcja części samochodowych)
  • Obsługa narzędzi pomiarowych
  • Wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu
  • Kontrola optyczna wytwarzanych produktów

Wymagania

  • Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn w branży metalurgicznej
  • Znajomość narzędzi pomiarowych (np. suwmiarka, mikrometr)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Posiadanie własnego auta na wyjazd

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę – na start 12msc. + możliwe przedłużenie
  • Stabilne i bezpieczne zatrudnienie w firmie z nowoczesnymi technologiami
  • Zakwaterowanie (w pełni wyposażone z dostępem do Internetu, możliwość pokoju jednoosobowego lub dwuosobowego)
  • Dopłaty do mieszkań dla osób lokalnych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki:
    – za nocki
    – z okazji świąt i wakacji
  • Możliwe zaliczki – pierwsza już po 2. tygodniach!
  • Stały kontakt z koordynatorem (pomoc w organizacji wyjazdu i w bieżącym rozwiązywaniu problemów np. wsparcie w uzyskaniu meldunku)
  • Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny (dostęp do opieki medycznej w Polsce i w Niemczech)
  • Regularne zwroty za odzież roboczą
  • Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest:
    MONDI sp. z o. o., Plac Andersa 3, 61 - 894 Poznań, tel. +48 618551960 lub +48 618553611, e-mail: info@mondi.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać przez stronę internetową www.mondi.pl. Z naszym inspektorem ochrony danych osobowych Cezarym Sadowskim można się skontaktować przy pomocy adresu e- mail: rodo@mondi.pl.
    Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22[1] Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.
    Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    Dane osobowe mogą być ujawnione współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
    Dane przetwarzane będą przez okres trwania rekrutacji, a po tym okresie przez okres 60 dni. W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres maksymalnie 10 lat lub do momentu cofnięcia przez Panią/Pana zgody. Zgodę można wycofać poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na podany wyżej adres mailowy lub osobiście w siedzibie Administratora.
    Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych - Urząd Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MONDI sp. z o.o. 61-894 Poznań ul. Plac Andersa 3, NIP: 7010272689 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)