Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024
Promo Vision

Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim

  • Kraków, małopolskie
  • 7 200-8 900 zł netto / mies. Kontrakt B2B
  • 5 500-6 900 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Firma Promo Vision działająca jako agencja reklamowo-sportowa w związku z rozwojem działu handlowego, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim!

Praca na pełen etat od 8:00 do 16:00 pon-pt!!

Miejsce pracy: Kraków, ul. Sarego

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

-Kontakt mailowy i telefoniczny z nowymi klientami firmy

-Przygotowywanie ofert handlowych, wycen

-Realizacja zleceń produkcyjnych

-Kontrola procesu realizacji zamówienia

-Współpraca z dostawcami i podwykonawcami, polskimi jak i zagranicznymi

Wymagania

Wymagamy:

-Dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie, minimum B2

-Dyspozycyjności, praca na pełen etat od pon. do pt. w godz. 8-16!

-Zaangażowania w wykonywaną pracę

-Umiejętności pracy pod presją czasu

-Podstawowej znajomości pakietu Office

-Komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej

Oferujemy

-Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

-Bardzo atrakcyjny system prowizyjny umożliwiający zwielokrotnienie wypłaty

-Kursy językowe

-Szkolenia rozwojowe

-Niezbędne narzędzia pracy

-Przyjacielską, nie korporacyjną, atmosferę

-Niezliczone imprezy firmowe

-Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

  • Administratorem danych osobowych jest Promo Vision 31-222 Kraków Glogera 57/22, NIP: 734 329 61 10. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Promo Vision 31-222 Kraków Glogera 57/22, NIP: 734 329 61 10 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.