• Tychy, śląskie

Konstruktor

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Konstruktor

Jesteśmy firmą międzynarodową, działającą od 30 lat na globalnym rynku urządzeń przemysłu spożywczego. Zasadniczym obszarem naszej aktywności są płyny i to w tej dziedzinie czujemy się niekwestionowanymi specjalistami. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje projektowanie, produkcję, dostawę oraz montaż i uruchomienie instalacji wykorzystywanych do produkcji napojów, soków oraz piwa.

Zakres obowiązków

  • Projektowanie instalacji oraz urządzeń dla przemysłu spożywczego w środowisku AutoCAD 3D,
  • Opracowanie dokumentacji wykonawczej w formie 2D oraz 3D,
  • Współpraca z innymi działami przy opracowaniu koncepcji urządzeń,
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej,
  • Udział w opracowaniu nowych rozwiązań konstrukcyjnych,
  • Sporadyczne wyjazdy służbowe.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem,
  • Wysoko rozwinięta wyobraźnia przestrzenna,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania, inicjatywa w rozwiązywaniu problemów,
  • Dobra znajomość programów do projektowania 3D typu CAD, mile widziany AutoCAD 3D (znajomość programu Autodesk Inventor lub Plant 3D będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy

  • Pełny etat z elastycznym czasem pracy – możliwość rozpoczęcia pracy w godzinach 06:00-09:00 oraz pracy Home Office 2 dni w tygodniu – po okresie próbnym,
  • Możliwość zdobycia wiedzy i bezcennego doświadczenia od starszych kolegów z zespołu,
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy.

Benefity:

  • Premia roczna,
  • Kafeteria MyBenefit w tym karta MultiSport,
  • Spotkania integracyjne,
  • Nauka języków obcych,
  • Dofinansowanie wypoczynku,
  • Wyprawka dla dziecka,

  • Program rekomendacji pracowników,

  • Kawa.

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o. 43-100 Tychy Ul.Podleska 51, NIP: 6462488619. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o. 43-100 Tychy Ul.Podleska 51, NIP: 6462488619 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)