FREZSTAL Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

FREZSTAL sp. z o.o. praca

Goczałkowice-Zdrój

W sercu przemysłowej Śląska, w malowniczym Goczałkowicach-Zdroju, znajduje się siedziba naszej firmy – FREZSTAL. Od dwóch dekad jesteśmy dumni z dostarczania naszym klientom najwyższej jakości komponentów metalowych, które są sercem wielu maszyn i urządzeń. Nasza specjalność to obróbka mechaniczna elementów metalowych oraz produkcja łożysk, kół zębatych, przekładni zębatych i elementów napędowych.

Nasze produkty, w tym koła zębate, zespoły stożkowe, wały i elementy zębate do przekładni, są wynikiem połączenia zaawansowanej technologii z dwudziestoletnim doświadczeniem. To właśnie ta synergia sprawia, że nasze rozwiązania są nie tylko innowacyjne, ale i niezawodne. Jesteśmy dumni, że nasze produkty wspierają przemysł górniczy, budowlany oraz inżynierię lądową i wodną na terenie całego kraju.

W FREZSTAL wierzymy, że zaawansowana technologia to fundament, ale to doświadczenie i umiejętności naszych pracowników sprawiają, że każdy produkt jest wyjątkowy. Choć nie ujawniamy liczby naszych pracowników, każdy z nich jest dla nas ważny i przyczynia się do sukcesu naszej firmy.

Nasze dążenie do doskonałości nie jest jedynie pustym sloganem – to codzienna praktyka, którą realizujemy z pasją i zaangażowaniem. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty mówią same za siebie, a zadowolenie klientów jest najlepszym świadectwem naszej pracy.

Choć nie podajemy szczegółów dotyczących naszej misji czy wartości, to właśnie one kierują każdym naszym działaniem. W FREZSTAL stawiamy na rozwój, nieustanne doskonalenie procesów produkcyjnych i budowanie trwałych relacji z naszymi partnerami.

Zapraszamy do współpracy i poznania naszych produktów, które są synonimem niezawodności i jakości. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla przemysłu, w którym jakość i precyzja mają kluczowe znaczenie.

FREZSTAL Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy FREZSTAL Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca FREZSTAL Sp. z o.o.

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe

Mapa FREZSTAL Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Czechowice-Dziedzice
  2. Bielsko-Biała
  3. Katowice
  4. Pszczyna
  5. Poznań
  6. Kraków
  7. Gdańsk
  8. Łódź
  9. Bydgoszcz
  10. Mikołów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca FREZSTAL Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNO-KADROWYCH

    • Czechowice-Dziedzice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • prowadzenie sekretariatu (obsługa przychodzących połączeń telefonicznych oraz poczty elektronicznej),
      • zamawianie materiału, kontrola jakości dostaw, kontakt z dostawcami,
      • kalkulacja, przygotowanie i wysyłka ofert dla Klientów,
      • tworzenie dokumentacji Pracowniczej (sporządzanie umów o pracę, aneksów, informacji dla nowo zatrudnianych pracowników i świadectw pracy),
      • prowadzenie dokumentacji kadrowej, rozliczanie ewidencji czasu pracy - urlopy, zwolnienia lekarskie itp.,
      • beżące kontrolowanie stanu rozrachunków,
      • sporządzanie miesięcznych dokumentów dla księgowości.

      Wymagania

      • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
      • bardzo dobra znajomość MS Excel,
      • komunikatywność, rzetelność, skrupulatność i odpowiedzialność,
      • dobra organizacja pracy własnej, duża samodzielność i terminowość w realizacji powierzonych zadań,
      • umiejętność analitycznego myślenia.

      Oferujemy

      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Goczałkowicach-Zdroju