CENTRUM NAUKI I BIZNESU ŻAK

Regionalny kierownik sprzedaży - ŚLĄSK

  • Katowice, śląskie

Kierownik regionalny

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Jak się u nas pracuje?

  • Jesteśmy największą w Polsce siecią szkół dla dorosłych - 80 oddziałów w różnych miastach, ponad 4 tysiące pracowników oraz kilkadziesiąt tysięcy słuchaczy powoduje, że u nas słowo nuda nie istnieje.
  • Pracownikom gwarantujemy stabilność zatrudnienia. Stawiamy na różnorodność i szeroki zakres obowiązków. Możesz się u nas rozwinąć, umożliwiamy wewnętrzne awanse.
  • Cały czas poszukujemy nowych kierunków rozwoju i dywersyfikujemy naszą ofertę edukacyjną
  • Doceniamy dobrą organizację pracy i dzielenie się wiedzą – bez tego nie ma rozwoju
  • Spotykamy się ze Słuchaczami i ze zrozumieniem podchodzimy do potrzeb każdego z nic

Co nas wyróżnia?

1 Lider w dziedzinie usług edukacyjnych

80 miast w całej Polsce

1 000 powodów abyś do nas dołączył

Jeśli spełniasz poniższe oczekiwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu jako

Nie zwlekaj, złóż swoją aplikację

Zakres obowiązków

  • Bezpośrednie, skuteczne zarządzanie strukturą sieci szkół w regionie Śląskim
  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe i jakościowe, w tym zwiększające przychody i optymalizujące koszty
  • Poszukiwanie lokali do prowadzenia bieżącej działalności szkół, dbanie o odbiory formalne (Sanepid, p.poż)
  • Weryfikacja umów handlowych, udział w negocjacjach
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych, działań konkurencji i wyników własnego regionu
  • Rekrutacja, organizacja i rozwój podległego Zespołu

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w tym w zarządzaniu rozproszoną strukturą (warunek konieczny - to nie jest praca przedstawiciela handlowego)
  • Rozumienie, czym jest wynik ekonomiczny podległych placówek,
  • Doświadczenie w negocjacjach z partnerami biznesowymi wewnątrz i na zewnątrz organizacji
  • Umiejętność motywowania i egzekwowania realizacji wyników ilościowych i jakościowych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz wykonywania wielu zadań

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
  • Dostęp do benefitów na korzystnych warunkach (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie)
  • Narzędzia pracysamochód służbowy, również do prywatnego korzystania, telefon, laptop
  • Ciekawą pracę, która codziennie dostarczy nowych możliwości rozwoju.
  • Brak nudy – szeroki zakres obowiązków nie pozwalający na monotonię
  • Prywatna opieka lekarska
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o. , 93-105 Łódź , ul. Milionowa 21, NIP: 729-259-78-69
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o. , 93-105 Łódź , ul. Milionowa 21, NIP: 729-259-78-69zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (dzisiaj)