Fareon Z Nederland B.V.

Elektryk budowlany/przemysłowy w Holandii, 600€ - 660€ netto tyg. lub 30-36 EUR/godz.

  • Holandia zagranica

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Holenderska firma zapewniająca projekty i zatrudnienie wykwalifikowanym specjalistom w dziedzinie obróbki metali, spawania, instalacji - wody, powietrza, przemysłu elektrycznego i budownictwa w Holandii. Liczba pracowników: 210 osób.
Dzięki ponad 13-letniej specjalizacji i doświadczeniu na rynku oferujemy wyłącznie bieżące i długoterminowe projekty o ponadprzeciętnym wynagrodzeniu, z darmowym zakwaterowaniem (95% naszych pracowników ma osobne, pojedyncze pokoje). Starannie dobieramy zarówno kandydatów, jak również klientów.
Nie stawiamy na ilość, ale na jakość i zgrany zespół ludzi, którzy potrafią to docenić. Zawsze gramy uczciwie, a to zwykle się opłaca.

Poszukujemy niezależnych elektryków przemysłowych ze znajomością języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego.

Zakres obowiązków

Projekty przemysłowe - Najczesciej wykonywane są prace: podłączanie szaf rozdzielczych, okablowanie maszyn i kompleksowa montaż elektroinstalacji zgodnie z rysunkiem technicznym

Poszukiwani są również elektrycy do prefabrykacji szaf rozdzielczych.

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia
  • Prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód (przynajmniej 1 na parę)
  • Certyfikat VCA lub SCC, NEN3140 (w przypadku braku certyfikatów pomagamy w organizacji kursów)
  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym
  • Zdolność do samodzielnej pracy

Oferujemy

  • Praca przy prefabrykacji szaf rozdzielczych oraz innych projektach budowlanych: od 600 € do 630 € netto tygodniowo za podstawowych 40 godzin (wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i zdolności językowych) lub 30-32 /godz. na działalności gospodarczej
  • Praca na projektach przemysłowych od 600 € do 660€ netto tygodniowo za podstawowych 40 godzin lub 30-36 €/godz. na działalności gospodarczej
  • Urlop opłacony ok. 130 EUR miesięcznie (w zależności od przepracowanych godzin
  • Zwrot za ubezpieczenie zdrowotne w wysokości ok. 120 EUR miesięcznie
  • Zjazdy do Polski możliwe co 5 tygodni (system 5 +1)
  • Darmowe zakwaterowanie (pokoje 1-osobowe)
  • Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne
  • Zwrot wydatków na paliwo (0,19 euro/km)
  • Pomoc i osoba kontaktowa w miejscu pracy (j. polski, angielski)
  • Praca poza wymiarem czasu pracy opłacana zgodnie z prawem holenderskim
  • Administratorem danych osobowych jest Fareon Z Nederland B.V. 7332BP Apeldoorn Lange Amerikaweg 67, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fareon Z Nederland B.V. 7332BP Apeldoorn Lange Amerikaweg 67, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)