Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

Dekarz/Monter rusztowań/Pomocnik ze znajomością niemieckiego i prawem jazdy

  • Niemcy zagranica
  • 12 500-14 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Dekarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Firma zajmująca się pokryciami dachowymi na terenie Niemiec zatrudni pracownika na stanowisko:

Dekarz/Monter rusztowań

Miejsce pracy: Sindelfingen- Badenia-Wirtembergia

Stawka: 19-20 euro brutto/h – do negocjacji po okresie próbnym

Zatrudnimy pomocników budowlanych, którzy wyrażą chęć pracy jako dekarz.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „DEKARZ” – na pewno oddzwonię!

Zakres obowiązków

  • Układanie i naprawa pokryć dachowych,
  • Wykonywanie izolacji i wentylacji dachów,
  • Montaż i naprawa rynien, okien dachowych, kominów,
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako dekarz – cieśla - monter rusztowań,
  • Znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uczciwość i sumienność,
  • Gotowość do pracy w różnych warunkach atmosferycznych.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
  • Możliwość awansu i podwyżki po okresie próbnym,
  • Współpracę na czas nieokreślony, długoterminowo na kilka lat,
  • Pracę od poniedziałku do piątku- wolne weekendy,
  • Pomoc w znalezieniu kwatery.

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • KRAZ 13 471
    Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)