Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1098        SUBSKRYBUJE: 7144

Pielęgniarka - stacja dializ

Fresenius Medical Care to największy na świecie międzynarodowy dostawca produktów i usług dializacyjnych dla pacjentów z przewlekłą niewydolnością nerek. Innowacyjne produkty i nowoczesne terapie medyczne zapewniają najwyższą jakość leczenia pacjentów. W Polsce Fresenius Medical Care Polska zaopatruje szpitale i stacje w całym kraju od blisko 30 lat. Od 2000 firma prowadzi także własne stacje dializ poprzez spółkę Fresenius Nephrocare Polska.

Zakres obowiązków:

Fresenius Nephrocare Polska Sp. z o.o. poszukuje Pielęgniarek do współpracy na Stacji Dializ w Bielsku-Białej.

W naszym zespole mile widziane są także pielęgniarki bez doświadczenia w pracy w stacji dializ, które przeszkolimy na starcie.

Wymagania:

  • wykształcenia pielęgniarskiego,
  • zaangażowania i chęci rozwoju

Firma oferuje:

  • profesjonalne przeszkolenie w zakresie pielęgniarstwa dializacyjnego,
  • formę  i wymiar zatrudnienia  wg preferencji pracownika: umowę o pracę, kontrakt lub zlecenie, w preferowanym wymiarze godzin,
  • pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie,
  • możliwość rozwoju zawodowego, m.in. poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach, konferencjach naukowych.

W grupie  Fresenius Medical Care wszystkich pracowników

łączy wspólny cel: zdrowie naszych pacjentów.

      Będziemy zaszczyceni jeśli dołączysz do naszego zespołu.

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (cv) z zamieszczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych na adres e-mail:

 gizella.ksiazek@fmc-ag.com

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
Fresenius Nephrocare Polska Sp. z o.o., Ul. Krzywa 13, 60-118 Poznań, NIP: 783 15 59 498
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

Fresenius Nephrocare Polska Sp. z o.o.
ul. Krzywa 13
60-118 Poznań