Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1007        SUBSKRYBUJE: 6715

Staż w Dziale Produkcji

Hutchinson Poland  jest międzynarodową firmą, należącą do grupy Total. Hutchinson na świecie zatrudnia ponad 31 tys. pracowników w 95 fabrykach w 23 krajach. W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydata do pracy w fabryce w Bielsku-Białej i Mazańcowicach.

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres odpowiedzialności:

  • Pomoc w funkcjonowaniu narzędziowni,
  • Pomoc w inwentaryzacji w narzędziowni,
  • Aktualizowanie i udoskonalanie plików produkcyjnych w programie MS Excel,
  • Modyfikacja rysunków,
  • Pomoc w bieżących pracach działu.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dobrej znajomości programu AutoCAD,
  • Znajomości rysunku technicznego,
  • Dobrej znajomości MS Excel,
  • Motywacji i zaangażowania,
  • Dobrej organizacji czasu pracy,
  • Energii i entuzjazmu,
  • Komunikatywności.

Firma oferuje:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • Możliwość uczestnictwa w rozwoju firmy,
  • Możliwość uczestnictwa w interesujących projektach,
  • Staż płatny.

Jak aplikować - informacje:

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

rekrutacja.bielsko@hutchinson.com

z dopiskiem Staż w Dziale Produkcji

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do przesyłania swoich aplikacji wraz  z nr referencyjnym oraz klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Hutchinson Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Żywcu, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym z Hutchinson Poland Sp. z o.o. w ramach grupy kapitałowej TOTAL. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne. "

Kontakt:

Hutchinson Poland, Zakład w Bielsku Białej
ul. Rudawka 80
43-300 Bielsko-Biała