ATCP / AirTAC Polska

Praca alert - powiadomienia

    • pełny etat
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana

Mapa ATCP / AirTAC Polska

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - ATCP / AirTAC Polska

Pełna nazwa
ATCP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Jastrzębska 165 44-304 Wodzisław Śląski
NIP
6472592689
REGON
388159062
KRS
0000883557
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
12.02.2021
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 28.29.Z Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana
  • 33.12.Z Naprawa i konserwacja maszyn
  • 33.20.Z Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.14.Z Działalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotów
  • 46.19.Z Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju
  • 46.69.Z Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń
  • 46.74.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego
  • 46.90.Z Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 71.12.Z Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne
  • 74.90.Z Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca ATCP / AirTAC Polska - oferty archiwalne

    • Śląskie
    • JEŻELI:

      • świetnie komunikujesz się z ludźmi?
      • rozmowy handlowe to Twój żywioł?
      • swoją konsekwencją i systematyczną pracą osiągasz wyznaczone cele?
      • cenisz sobie profesjonalizm i rozwój?
      • chcesz dołączyć do ludzi z pasją i zaangażowaniem?
      • jesteś gotowy/-a do realizacji wyzwania, jakim jest współtworzenie naszej firmy?

      Dołącz do naszego zespołu jako Doradca Techniczno-Handlowy.

      Zakres obowiązków

      • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
      • obsługa bieżących oraz pozyskiwanie nowych klientów
      • przygotowywanie ofert handlowych
      • doradztwo techniczne oraz negocjacje handlowe
      • realizacja założonych planów sprzedażowych
      • dbanie o wizerunek firmy i zapewnienie najwyższej jakości obsługi klientów.

      Wymagania

      • wykształcenie techniczne
      • mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowym w branży przemysłowej, sprzedaży produktów, rozwiązań dla zakładów produkcyjnych
      • czynne prawo jazdy kategorii B
      • zdolność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami
      • umiejętności negocjacyjne
      • zaangażowanie, otwartość na pozyskiwanie wiedzy i rozwijanie umiejętności
      • samodzielność, dobra organizacja pracy i konsekwencja w działaniu.

      Oferujemy

      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (lub umowa współpracy)
      • konkurencyjne wynagrodzenie
      • wsparcie przełożonego oraz doświadczonych pracowników zespołu
      • wsparcie specjalistów firmy w zakresie kwestii technicznych
      • system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych dopasowany do potrzeb kandydata
      • samochód służbowy (możliwość użytkowania do celów prywatnych)
      • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon
      • możliwość skorzystania z pakietów medycznych (po okresie próbnym).

Pracodawcy w Wodzisławiu Śląskim