Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. zakupów i logistyki ( Kaszów k. Krakowa)

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą branży vendingowej.

Możesz nam pomóc w dalszym rozwoju firmy. Szukamy osób, które nie boją się nowych wyzwań, mają energię do działania i chęci do pracy. Jesteśmy otwarci na świeże myślenie i wspieramy innowacyjne pomysły.

Chcesz dołączyć do drużyny Automat – Spec?

Obecnie w związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Specjalista ds. zakupów i logistyki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie stanowić wsparcie dla kupca w zakresie obsługi zamówień u dostawców oraz nadzoru logistycznego nad przepływem wewnętrznym towaru.

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie i analizowanie rynku dostawców, wyszukiwanie najlepszych rozwiązań zakupowych
  • Nadzór nad realizacją umów i rozliczeniem z dostawcami
  • Zarządzanie dostawami produktów wraz z monitorowaniem terminowości i analizą stanów magazynowych
  • Bieżąca obsługa zamówień wewnętrznych wraz z logistyką na poszczególne oddziały

Wymagania:

  • Skrupulatność i silne zorientowanie na cel
  • Wykształcenie wyższe; mile widziane o profilu kupieckim lub logistycznym
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz adaptacji do pojawiających się zadań
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i asertywność
  • Umiejętności organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole
  • Znajomość obsługi MS Excel
  • Wysoka kultura osobista
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze zakupów/ logistyki

Firma oferuje:

  • możliwość rozwoju zawodowego w wiodącej i najszybciej rozwijającej się firmie vendingowej w Polsce
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • szkolenie wprowadzające, niezbędny pakiet narzędzi pracy
  • prywatną opiekę medyczną oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych przez Automat-Spec. Sp. z o.o. Sp. k.  w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a
Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w
sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Wyrażam zgodę
na przetwarzanie moich danych osobowych przez Automat-Spec. Sp. z o.o. Sp. k.  również na
potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Automat – Spec Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w
Kaszów 382, 32-060 Liszki. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo
dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie
określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów
wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest
dobrowolne.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Automat - Spec Sp. z o.o. Sp. K. , 32-060 Liszki, Kaszów 382, NIP: 9442237956
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Specjalista ds. Zakupów / Zaopatrzenia
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-28
Oferta wygasa w dniu:
2019-11-27
Liczba odsłon ogłoszenia:
1000
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Młodszy Specjalista ds. Zakupów – do przyuczenia

Zawód: specjalista ds. zakupów / zaopatrzenia Rodzaj: umowa o pracę
Bielsko-Biała
2019-11-14
TI Poland Wapienica

Supplier Development Engineer/ Inzynier Rozwoju Dostawców

POLECANA
2019-11-12 POLECANA

POLECANA
2019-11-10 POLECANA
NVH POLAND sp. z o.o.

Kierownik Działu Zakupów

2019-11-05

2019-11-01
SPOKEY SP. Z O.O.

REFERENT DS. PRODUKTU I IMPORTU

Katowice
2019-11-08
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Specjalista ds. Zaopatrzenia

Zawód: specjalista ds. zakupów / zaopatrzenia Rodzaj: praca stała
Ustroń
2019-10-31