!function (f, b, e, v, n, t, s) {if (f.fbq) return;n = f.fbq = function () {n.callMethod ? n.callMethod.apply(n, arguments) : n.queue.push(arguments)};if (!f._fbq) f._fbq = n;n.push = n;n.loaded = !0;n.version = '2.0';n.queue = [];t = b.createElement(e);t.async = !0;t.src = v;s = b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t, s)}(window, document, 'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '303246673786053'); fbq('track', 'PageView'); !function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Programista Front-end

Programista

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Firma EPLAN Software & Service jest częścią Fridhelm Loh Group związanej z firmą RITTAL. Jesteśmy dumni z tego, że wyznaczamy standardy i wprowadzamy szeroką gamę najnowocześniejszych rozwiązań w świecie ECAD. Szukamy wykwalifikowanych inżynierów, którzy pasjonują się tworzeniem oprogramowania w oparciu o metodologie Agile, samodzielnych i posiadających wiedzę z zakresu tworzenia oprogramowania klasy enterprise. Takim osobom oferujemy pracę w zintegrowanym zespole wykwalifikowanych specjalistów.

Zakres obowiązków

  • Programowanie z wykorzystaniem aplikacji opartej na Angular 2+
  • Tworzenie nowych i rozbudowa istniejących aplikacji webowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub techniczne, najlepiej informatyczne
  • Doświadczenie w programowaniu w JavaScript lub TypeScript
  • Bardzo dobra znajomość HTML5 oraz CSS3, SASS
  • Dobra znajomość Angular2+ i RxJS
  • Znajomość zagadnień związanych z protokołem http oraz interfejsami REST
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane będą:

  • Znajomość innych framework-ów webowych.
  • Doświadczenie w rozwijaniu back-end i praca jako full stack

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Świetne warunki pracy – nowoczesne biuro, praca w luźnej atmosferze, dobrze zaopatrzona kuchnia, świeże owoce, piłkarzyki, elastyczne godziny pracy, możliwa praca zdalna
  • Duże możliwości rozwoju – praca z najnowszymi technologiami i międzynarodowym środowisku programistycznym, praca w młodym dynamicznym zespole, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, udział w konferencjach, projektach opensource, wytwarzanie własnych produktów, na który mamy realny wpływ
  • Benefity – pakiet medyczny, dofinansowanie wydatków na sport i kulturę, ubezpieczenie grupowe, indywidualny budżet na szkolenia, pakiet szkoleń online (PluralSight/ Udemy)
  • Przyjazną atmosferę – pakiet powitalny dla nowych pracowników, spotkania zespołowe poza biurem dofinansowane przez firmę, wydarzenia wewnętrzne „Tech-lunche”
  • Dojrzały proces Agile – certyfikowani Scrum Masterzy i Product Ownerzy dostępni na miejscu
  • Dojrzałe procesy technologiczne – testy automatyczne, procesy buildujące
  • Pełną autonomię – samoorganizujące się zespoły, swoboda kształtowania metodyki pracy i wyboru technologii
  • UoP lub B2B

  • Możliwość pracy zdalnej + spotkania w biurze w Cieszynie raz na 1-2 tygodnie
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Rittal sp. z o.o., ul. Krakowiaków 48, 02-255 Warszawa, NIP: 525-21-28-185
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Miejsce pracy
  • Cieszyn pow. cieszyński, Śląskie
  • Praca zdalna
Opublikowana
Wygasa (za 11 dni)