R&N Praca Sp. z o.o.

Operator Maszyn

  • Tychy, śląskie
  • 4 500-4 800 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Agencja Pracy Tymczasowej.

Obsluga maszyn do produkcji częsci samochodowych.

Zakres obowiązków

  • Obsluga maszyn do produkcji częsci samochodowych.
  • Kontrola ustawień maszyny.
  • Kontrola parametrów wytworzonego elemntu.
  • Montaż elementów.

Wymagania

  • Chęć do pracy

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Gotowość do długoterminowej współpracy

Oferujemy

  • Możliwość długoterminowej współpracy

  • Premie produkcyjną oraz dodatek stażowy

  • Państwowe ubezpieczenie medyczne od pierwszych dni pracy

  • Wsparcie i pomoc przełożonego przez cały okres pracy

  • Wynagrodzenie za pracę w godzinach nocnych +20% do stawki

  • Dofinansowania do obiadów

  • Odzież roboczą

  • Administratorem danych osobowych jest R&N Praca Sp. z o.o. 43-100 Tychy Budowlanych 59, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez R&N Praca Sp. z o.o. 43-100 Tychy Budowlanych 59, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)