NORDFLAM

Magazynier

  • Cieszyn, śląskie pow. cieszyński

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Magazynier

NORDFLAM Sp. z o. o. Sp. k. producent wkładów i pieców kominkowych. Wkłady i piece kominkowe marki NORDflam to szeroka gama wysokiej jakości urządzeń grzewczych, charakteryzujących się nowoczesnym designem, innowacyjnymi rozwiązaniami funkcjonalnymi oraz trwałością, perfekcyjnie uzupełniających domowe wnętrze oraz tworzących ciepłą, miłą atmosferę rodzinnego ogniska. Wszystkie produkty marki NORDflam wykonane są przy użyciu wysokiej jakości materiałów i zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcyjnych. Gama produktów NORDflam jest stale poszerzana o nowe modele wkładów i pieców kominkowych, tak aby sprostać wymaganiom wszystkich Klientów oraz aktualnie panującym trendom w branży grzewczej. Marka NORDflam jest sztandarową linią produktów firmy NORDflam, producenta i dystrybutora wkładów, pieców oraz akcesoriów kominkowych na rynku polskim i międzynarodowym.

Zakres obowiązków

  • rozładunek i załadunek towarów
  • kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym
  • zaopatrywanie linii produkcyjnych
  • transport wyrobów gotowych z produkcji na magazyn
  • dbałość o porządek w magazynie

Wymagania

  • uprawnienia na wózki jezdniowe UDT
  • mile widziana znajomość obsługi skanerów i modułu WMS
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat w Cieszynie

  • praca w systemie trzyzmianowym

  • prywatna opieka medyczna po okresie próbnym

  • imprezy integracyjne, paczki dla dzieci na Mikołaja

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.

  • Administratorem danych osobowych jest: NORDFLAM HS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Mikołaja Kopernika 2C, 43-400 Cieszyn, NIP: 5482334149. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w www.nordflam.pl/polityka-prywatnosci
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: NORDFLAM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k., ul. Mikołaja Kopernika 2C , 43-400 Cieszyn, NIP: 5482334149 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)