• Bielsko-Biała, śląskie

Konstruktor

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Konstruktor maszyn

FUKS GROUP

Zakres obowiązków

  • Projektowanie w pełni zautomatyzowanych maszyn, linii produkcyjnych jak również mniejszych narzędzi
  • Udział w uruchamianiu nowych maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych - praca wyjazdowa na terenie Polski i Europy
  • Konsultacje projektowe i ścisła współpraca z automatykami, elektrykami, robotykami, pneumatykami itp.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej (dokumentacji produkcyjnej), tworzenie zestawieni BOM, zlecanie do zamówienia elementów zakupowych do odpowiedzialnych osób w Naszej firmie
  • Ciągłe doskonalenie i optymalizacja zgodnie ze wskazaniami klientów

Wymagania

  • Wiedza w zakresie projektowania maszyn, linii produkcyjnych jak również mniejszych narzędzi
  • Wiedza z zakresu podstawy budowy maszyn
  • Umiejętność projektowania w programie Inventor Professional 2024
  • Umiejętność tworzenia prostych symulacji w powyższym programie
  • Umiejętność przeprowadzania prostych analiz wytrzymałościowych w powyższym programie
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej/rysunkowej
  • Umiejętność pozyskiwania informacji z dokumentacji technicznej w języku angielskim
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • Praca w wykwalifikowanym zespole firmy projektującej najnowocześniejsze maszyny prototypowe dla klientów z branży automotive (np. Tesla, Audi);
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia zależne od kwalifikacji i doświadczenia;
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów - kreatywne i dynamiczne środowisko pracy;
  • Możliwość pracy i rozwoju w międzynarodowym środowisku.
  • Administratorem danych osobowych jest FUKS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 43-382 Bielsko-Biała Mielnickiego 15, NIP: 9372686211. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzam się na przetwarzanie danych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)