JKK MOTO KWIATKOWSKI SP. K.

Księgowa / Księgowy

  • Katowice, śląskie

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Honda JKK Moto

Salon Samochody nowi i używane.

Autoryzowany Dealer marek Honda, Seat i Cupra

w związku z rozszerzeniem działalności poszukuje kandydatów na stanowisko

KSIĘGOWA / KSIĘGOWY

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

  • ewidencja i dekretacja dokumentów sprzedaży, zakupu oraz magazynowych,

  • ewidencja i dekretacja wyciągów bankowych oraz dokumentów kasowych,

  • analiza oraz uzgadnianie kont księgowych,

  • weryfikacja i uzgadnianie rozrachunków,

  • inne pomocnicze prace księgowe.

Wymagania

  • Znajomość programu Symfonia (FK) – warunek konieczny,

  • Dobra znajomość MS Excel,

  • Mile widziana znajomość SaldeoSmart oraz programów branżowych (DMS, Autostacja),

  • Znajomość prawa bilansowego i przepisów podatkowych,

  • Sumienność, zaangażowanie, komunikatywność.

Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

Dobrą atmosferę w miejscu pracy i zgrany zespół współpracowników.

  • Administratorem danych osobowych jest JKK MOTO KWIATKOWSKI SP. K. 40-600 Katowice Ul. Tadeusza Kościuszki 215a, NIP: 9542370169. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JKK MOTO KWIATKOWSKI SP. K. 40-600 Katowice Ul. Tadeusza Kościuszki 215a, NIP: 9542370169 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)