Olmet Przemysław Oleś Sp. k.

OPERATOR ŁADOWARKI typu FUCHS

  • Mszana, śląskie pow. wodzisławski

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

OLMET jest wiodącym dostawcą złomu do hut w kraju i zagranicą. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie odbioru, przerobu i dostaw złomu stalowego oraz złomu metali nieżelaznych. Firma przerabia rocznie ponad 200 000 t złomu. Nowoczesny park maszynowy i ogromne place składowe na terenie całego Śląska to nasz znak rozpoznawczy. Inwestując w technologie przyjazne środowisku już od przeszło 20 lat realizujemy strategię zrównoważonego rozwoju.

Zakres obowiązków

  • obsługa żurawia samojezdnego typu FUCHS, ATLAS, SENNEBOGEN
  • przyjmowanie, klasyfikacja i segregacja złomu
  • kontrola jakości przyjmowanego towaru
  • prace przy rozładunku, załadunku i przeładunku materiałów
  • obsługa i kontrola stanu techniznego i konserwacja użytkowanego sprzętu

Wymagania

  • aktualne kwalifikacje IIŻ – obsługa żurawia samojezdnego i przewoźnego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej głównym dostawcą złomu do hut w kraju i zagranicą
  • współpracę z młodym, doświadczonym i zgranym zespołem
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków
  • zatrudnienie od zaraz
  • stawka godzinowa netto na rękę do 34 zł!

  • Administratorem danych osobowych jest Olmet Przemysław Oleś Sp. k. z siedzibą w Tarnowskich Górach.
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”
    Jeśli Pani/Pan chce, by CV pozostało w naszej bazie, proszę umieścić dodatkowo następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)