• Gorzyce, śląskie pow. wodzisławski

Stomatolog

Kontrakt b2b

Część etatu

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Lekarz dentysta

Gabinet funkcjonuje od 1998r. Zajmujemy się stomatologią zachowawczą, implantologią, protetyką, ortodoncją, profilaktyką.

Posiadamy bardzo dużą bazę pacjentów . W tej chwili terminy na zachowawczą przekraczają 2-3 miesiące.

Pracujemy w systemie ergonomicznym (na 4 ręce).

Korzystamy z najnowszych technologii, w tym ze stomatologii cyfrowej .

Zatrudniamy higienistki wykonujące zabiegi profilaktyczne.

Zakres obowiązków

  • Diagnostyka chorób oraz urazów jamy ustnej
  • Wykonywanie zabiegów stomatologicznych - stomatologia zachowawcza z endodoncją
  • Odbudowy zębów po leczeniu endodontycznym
  • Stomatologia estetyczna, protetyka
  • Praca z dziećmi
  • Informowanie pacjentów o zasadach higieny jamy ustnej oraz profilaktyce
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów
  • Regularne doskonalenie wiedzy zawodowej poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach branżowych

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego na kierunku lekarstwo dentystyczne
  • Uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza dentysty
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętności komunikacyjne i empatia w kontakcie z pacjentami
  • Znajomość aktualnych trendów i technik w stomatologii
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności
  • Zaangażowanie w doskonalenie swoich umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach doszkalających

Oferujemy

  • Dużą bazę pacjentów
  • Elastyczny czas pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miłą atmosferę
  • Nowocześnie wyposażone gabinety : rtg punktowe przy każdym unicie, pantomograf cyfrowy, CBCT, skaner wenątrzustny, mikroskop
  • Asysta personelu pomocniczego w codziennej pracy
  • Administratorem danych osobowych jest Eskulap Dudek Lekarze Spółka Partnerska 44-350 Gorzyce ul. Raciborska 48, NIP: 6472357669. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)