Monter konstrukcji aluminiowych

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

CALMTEC ROOFLIGHTS

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją, sprzedażą i montażem pasm świetlnych, klap dymowych, świetlików dachowych i wyłazów dachowych. Polityka firmy ukierunkowana jest na zaspokojenie potrzeb naszych Klientów poprzez terminowe dostarczanie zamawianych przez nich wyrobów wykonanych z najwyższą jakością. Jest to możliwe dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokim kwalifikacjom pracowników firmy. Nieustanny rozwój cechujący naszą organizację, umożliwia nam oferowanie Klientom znacznie szerszej gammy usług i produktów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Monter konstrukcji aluminiowej.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków

Zadania

  • nadzór nad rozładunkiem wyrobów i transportem na dach
  • montaż elementów klap oddymiających i pasm świetlnych (możliwość przeszkolenia)
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania

Oczekujemy

  • Dyspozycyjności do pracy lokalnie oraz odbywania podróży służbowych na terenie kraju
  • Odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Brak przeciwskazań do pracy fizycznej na wysokości
  • Czytanie rysunku technicznego (możliwość przyuczenia)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie do kart sportowych MULTISPORT
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na atrakcyjnych warunkach
  • możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień jak również zdobywania nowych kompetencji i doskonalenia umiejętności w ramach struktur wewnętrznych firmy
  • Administratorem danych osobowych jest CALMTEC PRZEMYSŁAW KROCHMAL 42-523 Dąbrowa Górnicza ul. Koksownicza 52, NIP: 6443113114. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CALMTEC PRZEMYSŁAW KROCHMAL 42-523 Dąbrowa Górnicza ul. Koksownicza 52, NIP: 6443113114 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)