Brukarz z doświadczeniem, operator koparki 2t

  • Ligota, śląskie pow. bielski

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Firma budowlana DB BRUK działająca w branży brukarskiej oraz wykonująca wszelkiego rodzaju prace ziemne oraz budowlane poszukuje pracownika na stanowisko: Brukarz z doświadczeniem, operator koparki 2t.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu poprzez adres email lub numer telefonu.

Zakres obowiązków

  • prace przy wykonywaniu podbudowy pod wjazdy, tarasy,
  • układanie galanterii betonowej, kostki brukowej,
  • niwelacja i równania terenu przy budynkach,
  • montaż ogrodzeń,
  • wykonywanie fundamentów, bram i furtek,
  • wykonywanie odprowadzeń deszczowych, kanalizacyjnych, izolacje fundamentów itp.
  • w razie potrzeby oczekuję, aby osoba posiadająca uprawnienia zastąpiła mnie podczas prac na koparce podczas wykonywania zadań wymienionych wyżej.

Wymagania

  • mile widziane uprawnienia do obsługi koparki,

  • samodzielność, dokładność, zaangażowanie,

  • prawo jazdy kat. B,

  • odpowiedzialność za powierzoną pracę i sprzęt,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • stabilne i transparentne warunki zatrudnienia,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności, terminowe wypłaty,

  • pracę na zasadach jednej brygady gwarantującą przyjazną atmosferę w pracy,

  • indywidualne podejście do potrzeb każdego z pracowników.

  • Administratorem danych osobowych jest DB BRUK Dariusz Bolek, ul. Rakowa 20, 43-518 Ligota, NIP: 6521679575. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DB BRUK Dariusz Bolek, ul. Rakowa 20, 43-518 Ligota, NIP: 6521679575 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)