INSTALATOR-MONTER POMP CIEPLA, C.O., C.W.U.

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

Instalator

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

W związku z dynamicznym rozwojem firmy EKO HELIOS do naszego zespołu na Górnym Śląsku poszukujemy pracownika:

MONTER instalacji POMP CIEPŁA, C.O. i C.W.U., wentylacji

Zakres obowiązków

  • montaż/podłączenie pomp ciepła

  • montaż instalacji ogrzewania podłogowego

  • montaż instalacji wentylacji mechanicznej

  • wykonywanie podłączeń hydraulicznych i elektrycznych, zgodnie z wymogami producenta urządzenia oraz obowiązującymi przepisami i standardami

  • uruchomienia urządzeń, testowanie i sprawdzanie poprawności ich działania, programowanie ich pracy

  • wykonywanie przeglądów technicznych i serwisowych montowanych urządzeń

Wymagania

  • preferowane doświadczenie w zakresie montażu pomp ciepła (istnieje możliwość przyuczenia, w przypadku osób z predyspozycjami technicznymi i chęciom do pracy)
  • mile widziane doświadczenie z zakresu instalacji ogrzewania podłogowego/ wentylacji mechanicznej/hydrauliki
  • znajomość podstawowych zasad hydrauliki
  • umiejętność organizacji pracy własnej i w zespole
  • komunikatywność, dyspozycyjność, zaangażowanie
  • prawo jazdy kat.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace

  • możliwość zdobycia, rozszerzenia umiejętności w zakresie montażu nowoczesnych technik grzewczych OZE

  • możliwość rozwoju zawodowego – uczestnictwo w szkoleniach i kursach

  • przyjazne środowisko pracy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Administratorem danych osobowych jest EKO HELIOS DARIUSZ ZIELIŃSKI 42-520 Dąbrowa Górnicza ul. Hallerczyków 45, NIP: 6292232972. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie rekrutacyjnej Eko Helios oraz na ich przetwarzanie w celach rekrutacyjnych przez Eko Helios zgodnie z treścią ustawy o Ochronie Danych Osobowych (RODO).
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)