Koordynator d/s szkoleń

Specjalista ds. HR

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Lingua Nova jako Ogólnopolska Grupa Językowa powstała w 1991 roku z inicjatywny lektorów Szkoły Głównej Handlowej.

Filarami naszej działalności są szkolenia, tłumaczenia, egzaminy i audyty językowe. Prowadzimy także wynajem sal szkoleniowych w centrum Warszawy.

Nasze strony:

W związku z rozwojem naszego działu szkoleń instytucjonalnych poszukujemy koordynatora d/s szkoleń którego głównym zadaniem jest organizacja nauki języków obcych w firmach i instytucjach

Zakres obowiązków

  • -regularny kontakt z Klientami w celu utrzymania odpowiedniej jakości obsługi projektów;
  • -pozyskiwanie wykonawców usług - trenerów;
  • -ustalanie stawek wynagrodzeń;
  • -wystawianie faktur za zrealizowane szkolenia;
  • -nadzór nad prawidłową realizacją kontraktu;
  • -proponowanie innowacji i ulepszeń w swojej pracy;

Wymagania

Szukamy OSOBY KTÓRĄ CECHUJE:

  • - inicjatywa i samodzielność;
  • - doświadczenie w budowaniu relacji z Klientem;
  • - umiejętność analitycznego myślenia;
  • - uporządkowanie;
  • - znajomość pakietu Office;
  • - terminowość i punktualność;
  • - umiejętność pracy w Zespole;
  • - doświadczenie w pracy biurowej/administracyjnej;
  • - doświadczenie w prowadzeniu rozliczeń (Firm/Klientów).

Oferujemy

  • - praca poniedziałek - piątek w przedziale godz 8-17 lub 9-17 do uzgodnienia;
  • -wynagrodzenie stałe + system premiowy;
  • - umowa o pracę;
  • - opieka medyczna;
  • - duża samodzielność;
  • - przejrzysty system wynagrodzeń;
  • - dofinansowanie do szkoleń językowych;
  • - gwarantowana ścieżka awansu/rozwoju zawodowego;
  • - praca w doświadczonym i miłym zespole w centrum Warszawy;

  • Administratorem danych osobowych jest Lingua Nova sp.z.o.o 00-519 Warszawa Wspólna 41, NIP: 5261039423. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lingua Nova sp.z.o.o 00-519 Warszawa Wspólna 41, NIP: 5261039423 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasa (za 21 dni)