Farutex Sp. z o.o.

Kierowca kat. C

  • Warszawa, mazowieckie

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Firma Bidfood Farutex jest dostawcą żywności i napojów dla sektora Horeca w Polsce.

Należy do międzynarodowej grupy Bidcorp.

Posiada oddziały, filie oraz biura w 21 miastach w kraju i zatrudnia ponad 1,2 tys. pracowników.

Firma Bidfood Farutex lider w dystrybucji żywności i napojów dla sektor HoReCa w Polsce należąca do międzynarodowej grupy Bidcorp poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa Annopol 4a

Zakres obowiązków

  • załadunek i rozładunek wskazanego asortymentu
  • przewóz i dostarczenie towarów do klientów według wcześniej wyznaczonej trasy
  • raportowanie i rozliczanie pobranych płatności
  • dbanie o stan techniczny samochodu

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C
  • elektroniczna karta kierowcy
  • dobry stan zdrowia
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie karta Multisport prywatna opieka zdrowotna Medicover
  • zniżki pracownicze na oferowane produkty
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Zapraszamy do Bidfood Farutex! Twórz z nami doświadczony zespół w branży spożywczej.

  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Farutex Sp. z o.o.. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa (art. 6 ust. 1 lit. c RODO) i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) którą wyraziłaś/ wyraziłeś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Na podstawie zgody będziemy także przetwarzać Twoje dane jeśli wyraziłeś/wyraziłaś chęć udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych. Dane będą przez nas przetwarzane do czasu zakończenia danego postępowania rekrutacyjnego nie dłużej jednak niż 6 miesięcy. W przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych dane będziemy przetwarzać przez 24 miesiące. Masz prawo dostępu do swoich danych w tym uzyskania ich kopii sprostowania danych żądania ich usunięcia ograniczenia przetwarzania wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłaś/ wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Masz prawo do wycofania wcześniej udzielonej zgody jednak cofnięcie zgody nie wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Odbiorcą Twoich danych osobowych mogą być dostawcy usług publikacji ogłoszeń o pracę dostawcy systemów do zarządzania rekrutacjami dostawcy usług IT takich jak hosting oraz dostawcy systemów informatycznych. Twoje dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym nie będą podlegały profilowaniu. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem kontakt@farutex.pl.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Farutex Sp. z o.o. 70-807 Szczecin Jesienna 4, NIP: 5921987110 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 24 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (jutro)