• Mazowieckie

Specjalista ds. HR

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Specjalista Działu Rekrutacji

Wszechnica Polska jest uczelnią o ugruntowanej pozycji na polskim rynku edukacyjnym, powstała w 2001 roku. Uczelnia prowadzi studia pierwszego (licencjackie) i drugiego stopnia (magisterskie) oraz studia podyplomowe. Kierunki: finanse i rachunkowość, bezpieczeństwo wewnętrzne, zarządzanie, pedagogika, filologia angielska, filologia hiszpańska, filologia niemiecka, filologia rosyjska oraz wiele innych.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesu rekrutacji kandydatów krajowych i zagranicznych na studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Aktywny udział w targach edukacyjnych, dniach otwartych, konferencjach oraz innych formach promocji Uczelni.
  • Inicjowanie nowatorskich rozwiązań w tworzeniu oferty edukacyjnej Uczelni.
  • Opracowywanie materiałów informacyjnych i promocyjnych poprzez tworzenie treści tekstowych oraz graficznych.
  • Aktualizowanie zakładek strony www w zakresie rekrutacji i promocji Uczelni.
  • Prowadzenie korespondencji w języku angielskim.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z obszaru nauk humanistycznych.
  • Doświadczenie w obsłudze administracyjnej Uczelni.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.
  • Biegła znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu lub części etatu.
  • Pracę pełną wyzwań, samodzielną i odpowiedzialną.
  • Możliwość udziału w szkoleniach zagranicznych w ramach Programu Erasmus+.
  • Ułatwienia i ulgi w zdobywaniu nowych kwalifikacji.
  • Informujemy, że Administratorem danych jest Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych z siedzibą w Warszawie, Pl. Defilad 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Ogłoszenie powinno zawierać oświadczenie o wyrażeniu zgody na: przetwarzanie danych osobowych przez Administratora, tj. Wszechnicę Polską Akademię Nauk Stosowanych w Warszawie, PKiN, Pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa, tel. (22) 656-61-92, e-mail: wszechnica@wszechnicapolska.edu.pl w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Specjalista Działu Rekrutacji.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie 00-901 Warszawa Plac Defilad 1, NIP: 5252202898, zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)