Poszukujemy kelnerek

  • Warszawa, mazowieckie
  • 4 500-7 500 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Kelner

Umowa zlecenie

Część etatu

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Franczyza

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Jesteśmy międzynarodową siecią klubów nocnych z 20-letnią historią, pracujemy codziennie i każdego dnia dajemy naszym klientom mnóstwo pozytywnych emocji.

Teraz poszukujemy kelnera - przyjaznego i gościnnego pracownika.

Zakres obowiązków

  • Obsługa gości klubu zgodnie ze standardami firmy,

  • Bezpośrednia sprzedaż pozycji z karty.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku ( mile widziane, warunek niekonieczny

  • komunikatywność, pewność siebie, łatwość w nawiązywaniu kontaktu,

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie mile widziana,

  • chęć i potrzeba zarabiania dużych pieniędzy.

Oferujemy

  • Oficjalne zatrudnienie,

  • Grafik 2/2 lub 3/3 ustalany na miesiąc z możliwością wymieniania się zmianami pomiędzy sobą,

  • Godziny pracy od 21-00 do 6-00,

  • Koszulki firmowe,

  • Wesoły zespół i ciepła atmosfera,

  • Mile widziana znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego :)

  • Administratorem danych osobowych jest WAPO sp. z o.o. 01-001 Warszawa Aleja Jana Pawła II 43A/37B, NIP: 5273040774. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • art. 4 pkt 11 RODO zgoda to dobrowolne, konkretne, świadome i jednoznaczne okazanie woli, którym osoba, której dane dotyczą, w formie oświadczenia woli lub wyraźnego działania potwierdzającego przyzwala na przetwarzanie dotyczących jej danych osobowych.
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)