The English Playhouse Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

The English Playhouse sp. z o.o. praca

Warszawa

W samym sercu Warszawy, The English Playhouse jest miejscem, gdzie dzieciństwo rozkwita w otoczeniu języka angielskiego i międzynarodowej atmosfery. Od naszego założenia w 1998 roku, staliśmy się jednym z wiodących anglojęzycznych przedszkoli w stolicy, gdzie każde dziecko jest traktowane z indywidualną troską, a jego rozwój emocjonalny, społeczny, akademicki i fizyczny jest dla nas priorytetem.

Nasza oferta edukacyjna opiera się na brytyjskim programie Early Years’ Foundation, który łączymy z wymaganiami Ministerstwa Edukacji Narodowej Polski, aby zapewnić naszym wychowankom najlepsze standardy nauczania. Jesteśmy dumni, że możemy wprowadzać dzieci w świat literatury za pomocą systemów Oxford Reading Tree i Jolly Phonics, które przygotowują je do czytania i pisania. Wprowadzamy również nasze przedszkolaki w podstawy matematyki z wykorzystaniem materiałów edukacyjnych od Heinemann i Pearson.

W The English Playhouse, nauka języka angielskiego odbywa się poprzez immersję, co oznacza, że dzieci są zanurzone w języku przez cały dzień, co sprzyja naturalnemu i płynnemu przyswajaniu nowych słów i zwrotów. To podejście, w połączeniu z naszym naciskiem na bliskość z naturą i dobrostan emocjonalny, tworzy unikalne środowisko, w którym dzieci mogą rosnąć i rozwijać się w zdrowy sposób.

Zapewniamy rodzicom i opiekunom łatwy dostęp do informacji i wsparcia poprzez naszą stronę internetową, gdzie można znaleźć formularz kontaktowy, aplikować do przedszkola, a także umówić się na wizytę, aby osobiście doświadczyć ciepła i przyjaznej atmosfery, która nas wyróżnia.

Jako The English Playhouse, jesteśmy dumni, że możemy oferować edukację, która jest nie tylko wysokiej jakości, ale także dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie dzieci uczą się i rozwijają w harmonii z otaczającym je światem, a my jesteśmy przewodnikami na tej niezwykłej drodze odkrywania. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, gdzie każdy dzień jest nową przygodą pełną nauki i radości.

The English Playhouse Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy The English Playhouse Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca The English Playhouse Sp. z o.o.

Mapa The English Playhouse Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca The English Playhouse Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Nauczyciel-opiekun w żłobku

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • prowadzenie grupy dzieci w wieku 1-2 lata w zespole opiekunów,
      • realizacja zadań opiekuńczo – pielęgnacyjnych oraz wychowawczych i edukacyjnych

      Wymagania

      • kwalifikacje (do wyboru): pielęgniarki; położnej; opiekunki dziecięcej; nauczyciela wychowania przedszkolnego; nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej; pedagoga opiekuńczo- wychowawczego,
      • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
      • doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku żłobkowym i/lub przedszkolnym,
      • odpowiedzialność, uśmiech, cierpliwość, punktualność, pozytywna energia i entuzjazm!

      Oferujemy

      • pracę, w której nie można się nudzić, w zgranym zespole ludzi z pasją i w wielokulturowym środowisku,
      • zatrudnienie na pełen etat, wynagrodzenie 4500-6000 brutto w zależności od wykształcenia i doświadczenia
      • szkolenia, warsztaty, konferencje metodyczne

Pracodawcy w Warszawie