• Warszawa, mazowieckie
  • 5 000-16 000 zł netto / mies. Kontrakt B2B
  • 5 000-16 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Handlowiec

Umowa zlecenie

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Doradca motoryzacyjny

Multidealer samochodów osobowych i dostawczych - Kingsman sp z o.o.

O Kingsmanie!

Jesteśmy na rynku motoryzacyjnym od ponad 7 lat. Naszą firmę tworzą ludzie o różnorodnych doświadczeniach, ale mimo wszystko łączy Nas jedna kluczowa cecha - kochamy motoryzację!

Zbudowaliśmy sobie pozycję rzetelnego partnera, pracodawcy. Jeśli popełniamy błędy to wyciągamy z nich lekcję i poprawiamy się. Bardzo mocno wierzymy w siłę zespołu i wspólnej pracy.

Specjalizujemy się w sprzedaży kompleksowej samochodów marek takich jak BMW, Toyota, Lexus, VW, Ford, Skoda, Audi, Mercedes Benz. Aktualnie rozwijamy nasz nowy Wirtualny Salon Samochodowy www.leasingzwysokimwykupem.pl

Nasza sprzedaż i relacja z klientem nigdy nie kończy się po podpisaniu umowy. W ciągłym procesie przeprowadzamy naszych klientów przez zakup auta, finansowania, ubezpieczenia, a tam gdzie jest potrzeba wspieramy doradztwem oraz naszymi kontaktami w świecie biznesu!

Poszukujemy do naszego zespołu kandydata na stanowisko

Zakres obowiązków

Jeśli motoryzacja to Twoja pasja, a jednocześnie interesujesz się światem finansów, cenisz sobie budowanie trwałych relacji z klientami, a dodatkowo lubisz czerpać radość i satysfakcję z tego, co robisz, to znalazłeś idealne miejsce. Twój zaangażowanie w branżę motoryzacyjną połączone z umiejętnościami finansowymi oraz zdolnością do nawiązywania relacji z klientami to recepta na sukces. W naszym wirtualnym salonie samochodowym, , masz szansę tworzyć wyjątkowe oferty, pomagać klientom realizować swoje marzenia o nowym samochodzie, a jednocześnie czerpać satysfakcję z udanego biznesu. Jesteśmy pewni, że znajdziesz tutaj wiele możliwości do rozwoju i zabawy przy pracy.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej oraz telefonicznej
  • Wysoki poziom kultury osobistej oraz komunikacji
  • Podstawowe rozumienie tematyki rynku finansowego pod kątem leasingów, ubezpieczeń
  • Umiejętność obsługi pakietu office: excel, word, power point
  • Wytrwałość w działaniu
  • Pasja do motoryzacji
  • Głód w rozwoju!
  • Lojalność i pełne zaangażowanie

Mile widziane

  • Doświadczenie z publikacjami w social media

Oferujemy

  • Podstawa wynagrodzenia 5000 zł,
  • Wysokie prowizje sprzedażowe,
  • Prowizje wypłacane przed wydaniem samochodu,
  • Atrakcyjny system premiowy dający poczucie bezpieczeństwa już od pierwszej sprzedaży!,
  • Niezbędne narzędzia do pracy uwzględniając bazę klientów na start,
  • Regularne szkolenia ze sprzedaży,
  • Regularne szkolenia wizerunkowe prowadzone przez naszego Partnera Zarządzającego Macieja Orłosia,
  • Dużo uśmiechu i śmiechu!
  • Możliwość poznawania nowych ludzi w świecie biznesu!
  • Realizacje nawet najśmielszych pomysłów biznesowo - handlowych,
  • Będziesz miał wpływ na to, jak wygląda firma i Twoje najbliższe otoczenie!
  • Szacunek na każdym etapie współpracy,
  • Uczciwe i klarowne rozliczenia w terminie!

Benefity

  • Konkursy i nagrody
  • Testowanie aut
  • Regularne szkolenia sprzedażowe oraz rozwojowe

    UMOWA ZLECENIE

    5 000–16 000 zł brutto / mies.

    KONTRAKT B2B

    5 000–16 000 zł netto (+ VAT) / mies.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kingsman Sp. z o.o. 03-290 Warszawa, ul. Geodezyjna 82 lok. 2, NIP: 5213670885 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)