• Warszawa, mazowieckie
  • 6 200-7 800 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracodawca nie wymaga CV

Pracownik sklepu

Sieć delikatesów na Ochocie - Warszawa poszukuje osoby na stanowisko kasjer- sprzedawca / sprzedawca działu mięso-wędliny-sery.

Zapraszamy do naszej drużyny!!! :-)

Zakres obowiązków

  • obsługa klienta i pomoc w doborze asortymentu,
  • obsługa urządzeń kasowych i terminala płatniczego,
  • dbanie o ekspozycję towarów i oznaczenia cenowe,
  • praca w trybie 2-zmianowym (06:00- 14:00, 14:00-22:00). W jednym z naszych sklepów istnieje możliwość pracy tylko na drugie zmiany. Liczba dni pracujących do uzgodnienia. Możliwość pracy ponad 1 etat.

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • znajomość podstawowych zasad higieny pracy,
  • obsługa wagi etykietującej,
  • miła aparycja,
  • uczciwość,
  • znajomość asortymentu,
  • rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • wynagrodzenie w przedziale 6200-7800 brutto w zależności od stanowiska!
  • comiesięczny system premiowania - premie (500-900 NETTO miesięcznie) uzależnione od wyników sprzedaży, poziomu obsługi klienta itp.
  • dodatki pralnicze, stażowe,
  • pakiet medyczny,
  • możliwość szybkiego awansu ze względu na rozwój firmy (otwieranie nowych sklepów).
  • Administratorem danych osobowych jest Norbert Pietruszka Delikatesy ZYGZAK 02-384 Warszawa ul. Włodarzewska 55a lok.1, NIP: 8121807734. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Norbert Pietruszka Delikatesy ZYGZAK 02-384 Warszawa ul. Włodarzewska 55a lok.1, NIP: 8121807734 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)