Praca dla Pielęgniarki Warszawa Radość

Pielęgniarka

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Pracodawca nie wymaga CV

Запрошуємо працівників з України

Zakres obowiązków

Klient ProworkPl MED, duży nowoczesny ośrodek dla seniorów Warszawa Wawer/ Radość, zatrudni pielęgniarki na umowę o pracę. Obowiązki obejmują świadczenie opieki pielęgniarskiej nad pacjentami - seniorami na oddziale opieli długoterminowej. Złóż aplikację z ProworkPL MED i zdobywaj doświadczenie pielęgniarskie jako Pielęgniarz/ Warszawa Białołęka. Praca dla Pielęgniarki z Ukrainy i Białorusi - pomoc w ekspersowym uzyskaniu Prawa Wykonywania Zawodu pielęgniarki i szybke podjęcie pracy jako pielęgniarka! W okresie prześciowym opcjonalnie praca jako Opiekun Medyczny. Podpisujesz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą. Mile widziani kandydaci gotowi do relokacji i przeprowadzenia się do Warszawy!

Wymagania

- wymagania do pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka:
- wykształcenie kierunkowe jako pielęgniarka
- jeśli dotyczy/ pielęgniarki z Ukrainy, Białorusi pomoc w szybkim otrzymaniu Prawa Wykonywania Zawodu Pielegniarki w Polsce na 5 lat!
- gotowość do rozpoczęcia pracy pilnie sierpień/ wrzesień 2022

Oferujemy

- zatrudnienie dla pielęgniarek na podstawie umowy o pracę/ pełny etat
- Atrakcyjne wynagrodzenie dla pielęgniarki - zmiany 12 godzinne / inne do ustalenia
- jeśli dotyczy/ Praca dla Pielęgniarek z Ukrainy i Białorusi, pomoc w uzyskaniu czasowego Prawa wykonywanai zawodu Pielęgniarki w Polsce. Teraz czasowo obowiązuje uproszczona procedura bez nostryfikacji dyplomu.

W przypadku zainteresowania pracą jako Pielęgniarz/ pielęgniarka w specjalistycznym szpitalu/ ośrodku Warszawa Wawer Radość lub w innych rejonach w Polsce, zarejestruj się na i dołącz swoje CV. Aplikuj na aktualne oferty dla pielęgniarek/ pielęgniarzy w Polsce. Wybierz i negocjuj najlepszą ofertę i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą. Szukasz pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka w Polsce? Skontaktuj się z ProworkPL MED, pomożemy Ci umówić spotkanie bezpośrednio z zaufanym Pracodawcą i wynegocjować najlepsze stawki dla Ciebie!

  • Administratorem danych osobowych jest xxxx 43-300 Bielsko-Biała xxxxxx, NIP: 1111111111. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez xxxx 43-300 Bielsko-Biała xxxxxx, NIP: 1111111111 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasa (za 21 dni)