Pracownik budowlany/ Instalator sanitarny/ Elektryk

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Pracodawca nie wymaga CV

Przedsiębiorstwo Budowlane Famex - Bis Spółka z o.o., od 30 lat działa jako Generalny Wykonawca usług inwestycyjnych i remontowych w zakresie robót budowlanych, instalacji sanitarnych i elektrycznych.

W związku z rozwojem firmy zatrudnimy pracowników budowlanych, instalatorów, elektryków

Zakres obowiązków

  • zespołowe wykonywanie prac budowlanych
  • wykonywanie instalacji sanitarnych
  • wykonywanie instalacji elektrycznych
  • praca na rusztowaniu

    Praca na terenie inwestycji: Bielsko-Biała, Cieszyn, Skoczów, Goleszów, Strumień, Jastrzębie-Zdrój

Wymagania

  • chęć do pracy
  • podstawowa znajomość prac budowlanych/sanitarnej/elektrycznej
  • doświadczenie - mile widziane
  • odpowiedzialność
  • samodzielność
  • sumienność

Oferujemy

  • pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku
  • pracę z dowozem na terenie południowej części województwa Śląskiego
  • gwarancję regularności wypłat i ciągłości zatrudnienia na umowę o pracę
  • rozwój zawodowy pracownika, szkolenia, uprawnienia
  • ubezpieczenie grupowe
  • Administratorem danych osobowych jest Famex - Bis Spółka z o.o. 43-400 Cieszyn Mała Łąka 16, NIP: 5480076097. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Famex - Bis Spółka z o.o. 43-400 Cieszyn Mała Łąka 16, NIP: 5480076097 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Cieszyn pow. cieszyński, Śląskie
Opublikowana
Wygasa (za 25 dni)