Doradca Techniczny

Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

PROGUEST to lider w zakresie rekrutacji i szkoleń w branży budowlanej oraz instalacyjnej (sanitarna, grzewcza, elektryczna, wentylacyjna, klimatyzacyjna). Pomagamy naszym klientom w dwóch kluczowych obszarach, jeden z nich to rekrutacja i ocena pracowników działów handlowych i managerów. Dostawcą usług rekrutacyjnych jest PROGUEST Sp. z o o.

FIRMA:
* międzynarodowa
* producent
* lider techniki grzewczej, wentylacyjnej, OZE
* stabilna i ugruntowana pozycja

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zakres obowiązków

• doradztwo techniczne dla klientów
• wsparcie klienta końcowego w zakresie funkcjonowania urządzeń oraz parametrów pracy
• dobór urządzeń grzewczych
• wsparcie firm instalacyjnych i serwisowych w zakresie doboru części zamiennych

Wymagania

• wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe)
Znajomość:
• urządzeń grzewczych/klimatyzacyjnych/OZE
• pakietu Microsoft Office
MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ:
• j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
• programów CAD oraz innych programów branżowych

Oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
• atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części podstawowej oraz premii
• szkolenia poszerzające wiedzę techniczną z zakresu oferowanych urządzeń, systemów grzewczych
• możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w projektach
międzynarodowych
• wsparcie ekspertów podczas wdrożenia i dalszego rozwoju
• benefity pozapłacowe (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
• możliwość pracy w systemie hybrydowym
• pracę w godzinach 8-16

  • Administratorem danych osobowych jest Proguest 05-071 Sulejówek Bema 5, NIP: 1251641961. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROGUEST Sp. z o.o., adres: Powstańców 24 N/3, 05091 Ząbki. Podanie takich danych osobowych, jak imię i nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Przetwarzanie wskazanych danych osobowych odbywa się na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu pracy. Odmowa podania tych danych uniemożliwi wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasa (dzisiaj)