Praca w ochronie Detektyw/Monitoring Praca od zaraz

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.06.2022
FSG SECURITY

Ochroniarz

Umowa zlecenie

Agencja ochrony świadcząca uslugi ochrony osób I mienia od ponad 25 lat poszukuje.

Sklep Spar blue City

Stanowisko:Detektyw/Monitoring

Zadania:
-Otwarcie/zamknięcie sklepu
-zabezpieczenie wrażliwych towarów
-Kontrola sklepu
-zapobieganie przed kradzieżami
-Kontrola pracowników

Wymagamy:
-doświadczenia na chandlowkach-Mile widziane
-miłej aparycji i prezentacji
-współpracą z kierownictwem sklepu
-uczciwości zaangażowania i chęci do pracy
-szukamy tylko zdecydowanych

Oferujemy

-pracę w przyjaznej atmosferze
-umowę zlecenie
-Wynagrodzenie zawsze w terminie
-stawka ustalana indywidualnie
-szkolenie stanowiskowe
-Pelny etat
-praca 9:00-22:30
-system 1/1 ( do ustalenia )

Jeżeli jesteś osobą zainteresowana i zdecydowana dzwoń
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasła (25 dni)