Dyrektor Sprzedaży Eksportowej (Trading/Commodity)

Dyrektor

Umowa o pracę

Pełny etat

Dyrektor/prezes

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Naszym klientem jest firma zajmująca się handlem międzynarodowym
Szukamy dla niej osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • rozwijanie sprzedaży i nadzór nad działem sprzedaży (10 osób) obecnie firma jest już na rynkach całym świecie
  • w razie potrzeby - aktywna sprzedaż do klientów zagranicznych, szukamy dyrektora który lubi sprzedawać
  • aktywny udział w inicjacji i realizacji dużych projektów handlowych
  • uczestnictwo w międzynarodowych targach
  • odpowiedzialność za wynik sprzedaży i wzrosty
  • coaching, wdrażanie i pomoc handlowcom
  • współpraca z działem marketingu i bezpośrednio z właścicielem firmy (raportowanie)

Wymagania

  • minimum 4 letnie doświadczenie na stanowisku dyrektora sprzedaży eksportowej/międzynarodowej w firmie handlowej najlepiej w branżach takich jak np. chemia / nawozy / lub trading surowców
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną, biznesową konwersację
  • umiejętność tworzenia zespołów handlowych i zarządzania nimi
  • pasja do sprzedaży, wynajdywania nowych szans i rynków
  • dynamizm, poczucie humoru, umiejętność pracy na celach
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • podstawę w oparciu o współpracę B2B : 20 000 - 27 000 w zależności od doświadczenia
  • dodatkowe, atrakcyjne prowizje kwartalne, wynikające z nowej sprzedaży
  • samochód służbowy + wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • dużą samodzielność : raportowanie bezpośrednio do właściciela firmy
  • pracę w komfortowo urządzonym biurze
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Wynagrodzenie
  • 20 000 - 27 000 PLN / mies. netto Kontrakt B2B
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)