Młodszy asystent - psycholog (usługi ambulatoryjne)

Ogłoszenie na stanowisko Młodszy asystent - psycholog (usługi ambulatoryjne) - Instytut

Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” jest instytutem naukowym i jednostką badawczo rozwojową Ministerstwa Zdrowia, a także jednym z największych specjalistycznych szpitali pediatrycznych w Polsce, leczącym najciężej chore dzieci z całego kraju. Podczas 40 lat swojego istnienia Instytut regularnie otrzymuje nagrody i wyróżnienia, nie tylko za swoją działalność medyczną i naukową, ale również jako pracodawca.

W 2020 r. Instytut po raz kolejny  znalazł się w TOP 10 najbardziej atrakcyjnych pracodawców rankingu Universum Most Attractive Employers Poland, awansując na 4 miejsce.

Na co dzień towarzyszy nam zasada:

Leczymy na najwyższym poziomie, zawsze najważniejsze jest dla nas Dziecko”

Aktualnie do Ośrodka Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży w ramach Projektu „Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży: systemowe wsparcie dla mieszkańców m.st. Warszawa w Dzielnicy Bemowo, Wawer i Żoliborz”, nr umowy: POWR.04.01.00-00-DM01/20 w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

poszukujemy kandydata na stanowisko:

MŁODSZY ASYSTENT – PSYCHOLOG

(usługi ambulatoryjne)

Zakres obowiązków:

Do zadań ww. osoby będzie należało m. in.:

  • Przeprowadzanie diagnozy psychologicznej z użyciem testów psychometrycznych.

  • Zbieranie wywiadu psychologicznego przed konsultację psychiatryczną.

  • Informowanie opiekunów dziecka o wynikach przeprowadzonych testów.

  • Współpraca z zespołem terapeutycznym w celu ustalenia planu terapeutycznego dla wspólnych pacjentów.

  • Udział w superwizjach organizowanych przez Centrum.

  • Prowadzenie dokumentacji psychologicznej według ustalonych zasad.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego magisterskiego na kierunku psychologia.
  • Umiejętności przeprowadzania diagnozy psychologicznej na potrzeby leczenia psychiatrycznego,

    posługiwania się testami i ich interpretacji.

  • Doświadczenia w pracy grupowej z dziećmi i młodzieżą.

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

  • Otwartości, komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów, umiejętności pracy zespołowej, bezpośredniości, zaangażowania.

  • Mile widziane:

- Umiejętności pracy w oparciu o dialog motywujący.

- Szkolenia z zakresu diagnozy psychologicznej i neuropsychologicznej (posługiwanie się testami i narzędziami psychometrycznymi m.in. Stanford-Binet, CDI, Conners, ADOS, MOXO, IDS-2, PER-R, SOR, PU itp.).

-  Szkolenia z zakresu diagnozy i terapii integracji sensorycznej.

-  Szkolenia z interwencji i pomocy psychologicznej.

-  Umiejętności pracy metodą terapeutyczną np. Play Therapy.

-  Doświadczenie w pracy w instytucji o podobnym profilu.

Oferujemy:

Osobom zatrudnionym oferujemy:

  • Zatrudnienie na 0,25 etatu na podstawie umowy o pracę na czas trwania projektu od 01.12.2021 do 30.09.2023 r.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Zniżki pracownicze na badania laboratoryjne.
  • Dofinansowanie do wakacji pracowników oraz ich dzieci („wczasy pod gruszą”).
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.
  • Inne świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Oferty zawierające: cv, list motywacyjny z dopiskiem: „Psycholog amb projekt”

prosimy przesyłać do dnia 22.11.2021 r. na adres:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej zwanym „RODO”), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz innych przesłanych dokumentach do celów rekrutacyjnych prowadzonych przez Instytut „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” z siedzibą w Warszawie jak również wyrażam zgodę na przechowywanie moich danych w okresie następnych 6 miesięcy na potrzeby procesów rekrutacyjnych odbywających się w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka".

Wszystkie oferty pracy firmy
Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka"

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" 04-730 warszawa Al. Dzieci Polskich, NIP: 9521143675. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Miejsce pracy:
Warszawa
Zawód:
Psycholog
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
09.11.2021
Wygasa:
09.12.2021

Adres firmy

Al. Dzieci Polskich, 04-730 Warszawa
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PSYCHOLOG

PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA "MUNDEK"
Psycholog umowa o pracę pełny etat
Chotomów
Warszawa

18-11-2021

PSYCHOLOG

Pogotowie Opiekuńcze w Stoczku Łukowskim
Psycholog umowa o pracę część etatu
Stoczek Łukowski
Warszawa

28-09-2021

PSYCHOLOG

Ośrodek Wsparcia w Ciechanowie
Ciechanów
Warszawa

18-11-2021

136 - SPECJALISTA KIEROWNIK OZS

Kontakt przez PUP
Radom
Warszawa

06-10-2021

PSYCHOLOG

Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych "Naszym Dzieciom"
Brzeziny
Warszawa

05-10-2021