Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1078        SUBSKRYBUJE: 7148

SPECJALISTA DS TECHNICZNYCH ( W PERSPEKTYWIE LIDER PROJEKTU)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-07-19

Firma Sews-Cabind Poland, zajmująca się produkcją wiązek elektrycznych dla przemysłu motoryzacyjnego, działa na polskim rynku od 2001 roku, gdy dołączyła do Grupy Sumitomo, jednej z najpotężniejszych japońskich grup przedsiębiorstw.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie procesu produkcyjnego ( wybór właściwej technologii produkcji, przygotowanie dokumentacji technicznej )
  • Nadzór nad uruchomieniem produkcji/nowych projektów.
  • Nadzór nad próbami i uruchomieniami w Firmie/u Klienta
  • Zapewnienie osiągnięcia właściwych wyników w zakresie: bezpieczeństwa, środowiska, jakości produkcji, wydajności i efektywności kosztowej.
  • Zachęcanie osób do ciągłego ulepszania, usprawniania w obszarze produkcyjnym ukazując, po weryfikacji, możliwości rozwiązania problemów.
  • Gwarantowanie przestrzegania procedur jakościowych i operacyjnych zgodne ze standardami normy IATF 16949.
  • Znajomość zasad tworzenia FMEA oraz jego wykonywanie w grupie interdyscyplinarnej .
  • Monitorowanie terminowości realizacji zadań i podejmowanie działań w przypadku opóźnień lub spadku wydajności.
  • Współpraca z zakładami w ramach Grupy.
  • Gwarantowanie prawidłowego przepływu i czasu aplikacji kart zmian dotyczących modyfikacji produktu.
  • Przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych z zakresu wiedzy technicznej.
  • Przegląd, rozpowszechnianie i wdrożenie norm / specyfikacji technicznych/wymagań klienta. Nadzór na ich aktualizacją .

Wymagania:

Wykształcenie

  • Wyższe Inżynierskie.

Wiedza specjalistyczna

  • Bardzo dobra wiedza z zakresu metod i technik produkcji/wytwarzania.
  • Bardzo dobra znajomość podstawowych narzędzi produkcyjnych: Kaizen, SMED, Just In time, WCM, Lean manufacturing, TPS itp.
  • Znajomość wymagań IATF 16949 oraz ISO 14001.
  • Biegła obsługa programów komputerowych (MS Office)

    Dodatkowy atut:

    • wiedza/praktyka z zakresu projektowania procesu technologicznego wiązek elektrycznych.
    • praktyczna znajomość AutoCad

    Szczególne umiejętności wymagane na danym stanowisku.

    • Gotowość do dłuższych wyjazdów zagranicznych powyżej 3 miesiecy
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie.
    • Umiejętność pracy pod presją czasu.
    • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej oraz innych.
    • Umiejętność przekazywania wiedzy technicznej w ramach szkoleń wewnętrznych.

    Doświadczenie zawodowe – preferowany przebieg pracy zawodowej:

    • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w firmie z branży motoryzacyjnej - 2 lata.

    Znajomości języków obcych

      • język angielski – zaawansowany

      • język hiszpański – zaawansowany

    Firma oferuje:

    • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
    • Pracę w środowisku międzynarodowym z możliwością wyjazdów za granicę