Przedstawiciel handlowy - branża budowlana

  • Warszawa, mazowieckie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Agenca Rekrutacyjna poszukuje dla swojego klienta z branży budowlanej handlowców z doświadczeniem.

Zakres obowiązków

  • budowanie bazy klientów
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • ofertowanie klientów
  • aktywna sprzedaż
  • budowanie stałych relacji z klientami
  • monitorowanie rynku konkurencji

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość branży budowlanej
  • umiejętność aktywnej sprzedaży
  • otwartość na nowe kontakty
  • umiejętność zarządzania swoim czasem i zadaniami
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnej firmie
  • wysokie wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • możliwość rozwoju
  • narzędzia pracy (laptop, służbowy samochód, telefon)
  • Administratorem danych osobowych jest Doradztwo Personalne Katarzyna Olszewska 73-102 Witkowo Drugie ul. Ogrodowa 52, NIP: 6691319692. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)